anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Okres gwarancji Sony HVR-HD1000

profile.country.pl_PL.title
OLO_XX_
Początkujący

Okres gwarancji Sony HVR-HD1000

Czy może mi ktoś wyjaśnić taką sprawę jak okres gwarancyjny dla tego modelu ??

Sony udziela 2 letniej gwarancji na ten produkt, ale dzwoniąć do pewnego Salonu SONY dowiedziałem się że można na ten produkt dokupić dodatkowo Gwarancję Extra - do 5 lat
za to w pewnym sklepie zoopatrującym się w Sony Polska usłysząłem że ten model podciągnięty jest pod wersję PRO i nie ma możliwości dokupienia Gwarancji EXTRA .

Stąd właśnie moje pytanie o okres gwarancyjny i jak to jest z tą gwarancją, oraz jak to możliwe by ten sam produkt sprowadzany przez tego samego importera a sprzedawany w różnych miejscach miał różne możliwości wyboru Gwarancji Extra -tzn. u jednych do 5lat a u innych 0 dni :c8 ????

Czy jest ktoś w stanie mi to wyjaśnić - jak to w końcu wygląda z tą Gwarancją EXTRA na ten produkt ???

1 ODPOWIEDŹ 1
oldguest
Początkujący

Z moich informacji wynika że modele HVR* posiadają gwarancję Prime Support (2 lata). Nie można na taki produkt przedłużać gwarancji na zasadzie Gwarancji Extra.

Z tego co widzę można wykupić PrimeSupport 1yr Extension for HVR-HD1000 (czyli przedłużyć gwarancję o kolejny rok) z tym że to zupełnie inne ceny niż w Gwarancji Extra. W razie pytań o cenę proszę na PW.