anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Oprogramowanie do kamer?

tommeLee
Początkujący

Oprogramowanie do kamer?

Moje pytanie jest następujące. Jestem zainteresowany kamerą Sony. Lubię tą firmę, planuję też kupić LCD tej firmy.
Jestem ciekawy jak sprawuje się oprogramowanie dołączone do kamery? Jakie ma możliwosci?

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Oprogramowanie dołożone do kamery w zupełności wystarcza do prostej obróbki, katalogowania materiałów, konwertowanie na inne formaty, nagrywanie, odtwarzanie itd. Generalnie ten program (PMB) w zupełności wystarcza, jeśli nie masz w zamiarach bardziej profesjonalnej obróbki. Ja ciągle z niego korzystam. A.. jeszcze warto dodać, że jedną z ważniejszych zalet jest prosta obsługa. Wszystko robisz praktycznie intuicyjnie.
Załączam screen z głównego okna tego programu. Wygląd również możesz zmieniać. Zależy co chcesz mieć na wierzchu, jakiej wielkości mają być pokazywane filmy itd.

adam.malysz
Początkujący

tommeLee napisał(a):

Moje pytanie jest następujące. Jestem zainteresowany kamerą Sony. Lubię tą firmę, planuję też kupić LCD tej firmy.
Jestem ciekawy jak sprawuje się oprogramowanie dołączone do kamery? Jakie ma możliwosci?



A powiedz upatrzyłeś sobie już jakiś konkretny model... Może przypadkiem potrzebujesz małego wsparcia... chętnie pomogę... jestem świeżo po zakupie HDR-XR520 i mam troszkę info na temat kamer... chętnie pomogę :smileyugeek: