anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Picture Motion Browser Problem

henk_2007
Początkujący

Picture Motion Browser Problem

Witam!
Przerzuciłam wszystkie filmy i foto z kamery. Wszystko gra, ale PMB nie może przeanalizować filmów i co chyba za tym idzie nie czyta ich. Czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić i gdzie leży problem?

18 ODPOW. 18
profile.country.pl_PL.title
ewik-----
Początkujący

Mam Vistę. Bardzo dziękuję za wskazówki. Będę próbować i mam nadzieję, że się uda. Pozdrawiam!

Matthew-----
Początkujący

Niestety mam podobny problem i w/w wskazówki nie pomogły.
Oprogramowanie to regularnie aktualizowany XP.
Boston, jaki związek z PMB ma Spybot? Pytam się, gdyż korzystam z tego programu.
Problem dotyczy tylko plików nagranych w standardzie HD.
PMB bez problemu analizuje pliki nagrane w standardzie SD.

Oto screenshoty:

http://img81.imageshack.us/img81/2729/49835713.th.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/1328/77043798.th.jpg

http://img91.imageshack.us/img91/4364/11356733.th.jpg

Na razie nie wiem, co może być przyczyną tego problemu i jeżeli nie uda mi się go rozwiązać, to zainstaluję od nowa system, ponieważ nie mam już pomysłów, co z tym mogę zrobić.

Razak-----
Początkujący

Masz tylko jeden komputer? Jeśli nie to spróbuj jeszcze na innym, zajmie Ci to 15 min, a nie 1-2h na instalację od nowa systemu. Możesz jeszcze sprawdzić jak będzie wyglądała sprawa po de instalacji spybota jak radzi Boston, ale sam też nie bardzo widzę gdzie mógłby tu być jakiś konflikt.

Matthew-----
Początkujący

Dopiero dzisiaj udało mi się sprawdzić PMB na innym komputerze z Vistą. Jest ok, więc bez przeinstalowania systemu się nie obejdzie. Zresztą i tak planowałem reinstalację, więc nie będzie to jakiś wielki problem. Od razu po przeinstalowaniu systemu dam znać.

profile.country.pl_PL.title
sulik-----
Początkujący

Witam.

Problem z analizą plików nie wynika z błędnego działania systemu a jedynie z konfliktu pomiędzy PMB a alternatywnymi kodekami zainstalowanymi w systemie.
Notka ze stron Sony:
If free codecs or codec packs are installed in the computer, the following symptoms may occur.
AVCHD™ videos cannot be converted to MPEG2 or WMV videos
Videos cannot be edited
Videos cannot be played back
AVCHD™ discs cannot be played back
AVCHD™ or DVD-Video discs cannot be created
Thumbnails for some file formats are displayed as
OS automatically shuts down
Videos cannot be imported
Video analysis fails
The Runtime error occurs when launching PMB
These symptoms can be corrected by uninstalling the free codecs or codec packs.

U mnie pomogła aktualizacja Picture Motion Browser.

Pozdrawiam
Sulik

Matthew-----
Początkujący

sulik, pomogło. Wystarczyło odinstalować kodeki i jest ok.
Wielkie dzięki :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Myślałem, że ten problem utrzymuje się u Was po usunięciu kodeków. To zawsze robi się na początku. W moim przypadku niestety usunięcie kodeków nie pomogło, dopiero ten sposób który opisałem. Sporo zależy od tego w jakiej kondycji masz Windowsa. Ja niestety instaluję mnóstwo trialowych programów, aby wybrać najlepszy. No i chcąc nie chcąc robi się syf na kompie...

profile.country.pl_PL.title
mackotka
Początkujący

jest problem z programem PMB, a głównie z funkcją Movie Tracer. wyskakuje błąd i nie udaje się zestabilizować obrazu. Dlaczego?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Kolego z jakiej kamery i w jakiej kompresji zgrywasz materiały? Próbowałeś już ponownej instalacji PMB i czyszczenia rejestru?