anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pochwalcie się swoimi filmikami!!!

adam.malysz
Początkujący

Pochwalcie się swoimi filmikami!!!

Postanowiłem założyć nowy temat. Jeżeli macie jakieś własne filmiki i uważacie że warto się nimi pochwalić to zapraszam do podsyłania linków. Dzięki temu będziemy mogli porównać jakość nagrywanych filmów na poszczególnych kamerkach, oraz wspólnie dyskutować nad rozwiązaniami i możliwościami jakie dają nam kamery HD. :smileyugeek:

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Bardzo dobry pomysł. Jakie znasz serwisy z których można korzystać. Wiem, że na pewno można z youtube.com. Jeśli chodzi o inne serwisy, co polecacie?
Mam sporo ciekawych nagrań, ale większość prywatnych. Na dniach postaram się wykreować coś ciekawego i wrzucę. Może uda mi się jakiś spadający meteoryt nakręcić, w końcu dziś jest ta noc :D

boston-----
Początkujący

Czekam na wasze filmy Panowie :)

Ja również wkrótce wrzucę tutaj trochę własnych materiałów z wakacji, nie to żeby były one urodziwe pod względem artystycznym, co to to nie :D ale chciałbym wam pokazać możliwości dwóch kamerek, których mieliśmy ze sobą na wyjeździe wakacyjnym to jest cx106 i hc9. Ta druga (która jest własnością mojej partnerki, ale podczas podróży to ja robiłem nią filmy i zdjęcia) po prostu mnie powaliła i w ogóle przekonała do kamer mini dv. Ale o tym napiszę mam nadziej na dniach jak tylko ogarnę cały materiał.

W niedalekiej przyszłości mam nadzieję przetestować jeszcze HF20 i xr520, która z relacji znajomego jest rewelacyjna jeśli chodzi o jakość obrazu.

Co do portali na video to polecam vimeo

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

No to czekamy. Nigdy nie słyszałem o tym portalu którego polecasz. Dlaczego akurat on? youtube jest bardziej popularny, darmowy i do tego spory limit jednego pliku... Jaki jest limit na tym vimeo?