anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pokaz slajdów z muzyką

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Pokaz slajdów z muzyką

Chciałam dla kuzynki zrobić taki pokaz slajdów z muzyką z jej ślubu. Przerobiłam już kilka programów (darmowych) i po nagraniu jakość takiego filmiku jest tragiczna-same kwadraciki. No i potrzebne by było, żeby filmik był nagrany w jakimś formacie, z którym poradzi sobie dvd. W wersji testowej ProShow lata żółty pasek, a w Windows Movie Maker pokaz slajdów jest a muzyki nie słychać.
Macie jakieś propozycje?

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jeśli masz VAIO to masz program VAIO Movie Story, a jak nie to może da się ściągnąć.
Możesz też wykorzystać Lightrooma, zakładka Slideshow.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

przyznam się szczerze, że czekają na mnie dwie prezentacje ślubne. Nigdy tego nie robiłem, bo nie było takiej potrzeby :c20

Możesz też wykorzystać Lightrooma, zakładka Slideshow.


A ze strony Adobe możesz ściągnąć Triala, który jest w pełni funkcjonalny (bez pasków na prezentacji) :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
witsu------
Początkujący

Ja do robienia prezentacji używam Magix Zdjęcia na CD&DVD 8. Dla mnie w zupełności wystarczający. Jest polska wersja i do tego tani. Pełna wersja kosztuje ok. 80zł. Z nety można ściągnąć triala i sprawdzić.

robert4you
Początkujący

rakastan napisał(a):

Chciałam dla kuzynki zrobić taki pokaz slajdów z muzyką z jej ślubu. Przerobiłam już kilka programów (darmowych) i po nagraniu jakość takiego filmiku jest tragiczna-same kwadraciki. No i potrzebne by było, żeby filmik był nagrany w jakimś formacie, z którym poradzi sobie dvd. W wersji testowej ProShow lata żółty pasek, a w Windows Movie Maker pokaz slajdów jest a muzyki nie słychać.
Macie jakieś propozycje?



Jak dostanę pokaz na płytce to zrobię z niego film - nie ma problemu. Soft APERTURE jakość bardzo przyzwoita - niestety tylko dla MAC

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

W końcu zrobiłam w SONY VEGAS. Całkiem nieźle to wyszło. Szkoda, że wersja testowa jest tylko na 30 dni. Nie zdążę ogarnąć wszystkiego. :(

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

:c37 Ewo jeśli masz winde 7 to użyj Windows DVD Maker ja robiłem teraz właśnie zdjęcia z muzyką i chodzi ,jak na darmowe narzędzie do windy to jest dość dobre

Misiek025
Początkujący

Ja bym polecił
http://www.idg.pl/ftp/pc_1385/Ulead.DVD.PictureShow.2.html.

Jakość prezentacji według mnie dobra albo nawet bardzo dobra.
Intuicyjny i szybki.

szafran
Początkujący

ja zrobiłem kilka ,, filmików ,, w picasie - http://picasa.google.com/thanks.html - rozdzielczość można wybierać do HD , bardzo prosty program , tu można popatrzeć ,<) http://www.youtube.com/watch?v=6tnx9-Hn ... re=related

krzyho4
Początkujący

temat juz chyba nie aktualny ale jesli ktos che sie w to bawic wiecej niz jeden raz to z czystym sumieniem moge polecic Diashow XL , warto zaplacic ta stoweczke za pelna wersje a dla czego :

prosty i latwy w obsludze, swietne przejscia foto jak rowniez muzyki . do tego nie zdarzyło mi sie by jakis stacjonarny odtwarzacz DVD nie potrafił go odtworzyc .