anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomózcie w wyborze kamery.

asiunia------
Początkujący

Pomózcie w wyborze kamery.

Witam.
Stoję przed wyborem zakupu kamery Sony. Zainteresowałam się trzema kamerami, tu mam porównanie.
http://www.sony.pl/comparison/hdrxr155e ... x155eb.cen" target="_blank

HDR-XR155E

HDR-CX116E

HDR-CX155E

Skłaniam się ku HDR-XR155E ale nie jestem pewna do końca.
Powiedzcie coś więcej o tych kamerach i co Wy byście wybrali.
Kamera będzie mi służyła głównie do nagrywania rodzinnych imprez.
Mam tv toschiba 37 cali hd ready, komputer toschiba pentium dual-core T2080 1,73 GHZ
ram 2038 32 bit system operacyjny. Czy ta kamerka będzie współpracowała z tymi sprzętami?
Będzie to moja pierwsza w życiu kamer i nie mam zielonego pojęcia na co patrzeć.
Napiszcie czy trzeba by jeszcze dokupić jakieś kable do tych kamer czy są już w zestawie?
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam

3 ODPOW. 3
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Między tymi kamerami istnieje tylko jedna różnica - ilość wbudowanej pamięci. XR155 ma dysk twardy 120GB, CX155 - dysk flashowy 16GB, a CX116 - 8GB, Pozostałe parametry są identyczne(XR ma nieco większa obudowę za względu na zastosowany dysk). Więc wybór sprowadza się do naszych preferencji (dysk twardy czy pamięć) i zasobności portfela.
Jeżeli TV posiada złącze HDMI to warto dokupić kabelek MiniHDMI-HDMI, znacząco poprawi jakość wyświetlanego obrazu. Pozostałe kabelki są w zestawie. Warto rozważyć zakup dodatkowej baterii i karty pamięci.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

W każdej kamerze masz kable w zestawie. Jedynie polecam zaopatrzenie się w czytnik kart flash (o ile bedziesz nagrywał na te karty). Komputer powinien pociągnąć materiał. Chociaż procesor nie jest najmocniejszy.

profi-----
Początkujący

Współpracować przy tej konfiguracji komputera jak najbardziej będzie, ale trzeba być świadomym, że obróbka materiału HD w tym wypadku zajmie trochę czasu...

Co do samych kamerek to sadam napisał chyba wszystko na ten temat, aczkolwiek warto przemyśleć jaki nośnik będzie dla nas najlepszy....