anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

„Porady foto”, czyli jak pokonać grawitację

profile.country.PL.title
Mar_Jan
Doradca

„Porady foto”, czyli jak pokonać grawitację

Wydra

 

Skoro wstawiałem dotąd swoje foto-wspomnienia w dziale Porady Foto i Video, choć to w zasadzie nietypowe miejsce dla wspomnień, to niech pojawi się tu teraz także jakaś moja porada.

 

Otóż, Drogi Czytelniku, jeśli jesteś amatorem fotografii i fotoamatorem (tak, jak ja), to zakładam, że lubisz swoje zdjęcia. Jeśli więc jakieś Twoje zdjęcia nie kolidują z prywatnością Twoich bliskich lub Twoją, a Ty je lubisz, to czy nie pomyślałeś, aby je komuś pokazać? Przecież chyba nie fotografowałeś „do szuflady”.

 

Nie jest ważne, czy swoje zdjęcia uważasz za wybitne. Decydujące jest, że je lubisz, dlatego są one warte opublikowania, aby inni mogli spojrzeć na świat Twoimi oczami. Nie obawiaj się, że zostaną źle przyjęte. Gorzej byłoby, gdyby zostały zignorowane, bo to dopiero jest przykre.

 

Ja w ciągu kilku miesięcy opublikowałem, wraz ze wspomnieniami, setki swoich zdjęć i jeszcze nikt, żadnego z nich, nie ocenił źle. I ja wiem, dlaczego. Z tym, że nie dlatego, że one są doskonałe. Bo nie są. Po prostu od miesięcy niemal nikomu (poza Community Team i ekspertami) nie chciało się wstawić, choćby jednego słowa merytorycznego komentarza, tak, jakby wymagało to trudu pokonania grawitacji ziemskiej.

 

Więc jeśli grawitacja nie ogranicza Cię, to miałbym dla Ciebie propozycję. Sam coś napisz, dodaj kilka fotek i umieść to w dziale Porad (niestety nie mamy na to lepszego miejsca). A ja obiecuję Ci, że na tym kanale włączę się do dyskusji.

 

Na koniec zauważ, że skoro właśnie czytasz moje słowa, to przecież nie wpadłeś tu po przepis na szarlotkę. No, nie? Ale pamiętaj! Nieobecni racji nie mają.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Gorąco przyłączamy się do propozycji: publikujcie swoje zdjęcia, uwagi i własne porady - wierzymy, że na naszym forum znajdą się sympatycy fotografii ze sporym doświadczeniem, którym mogliby się podzielić :cool:

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony