anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z plikiem AVCHD W PMB

profile.country.en_GB.title
jabo206
Początkujący

Problem z plikiem AVCHD W PMB

Mam kamerke Sony HDR-SR10E. Po wgraniu calego oprogramowania dolaczonego do kamery chce przelozyc pliki video AVCHD na komputer poprzez Picture Motion Browser. I niby wszystko jest ok ale juz po aktualizacji pliku wyskakuje mi ikona z przekreslonym kadrem i mimo iz w rogu pisze AVCHD nie mam mozliwosci jego otwarcia. Moge go przerobic z folderu docelowego na kazdy inny plik ( i chyba w folderze docelowym pojawia sie jako MP2EG TS) jak np. AVI czy DVD ale jaki jest wiec sens posiadanie kamerki HD? Jakies pomysly co moze byc problemem? Pozdrawiam.

4 ODPOW. 4
ejek-----
Początkujący

jabo206 napisał(a):

I niby wszystko jest ok ale juz po aktualizacji pliku wyskakuje mi ikona
z przekreslonym kadrem i mimo iz w rogu pisze AVCHD nie mam mozliwosci jego otwarcia.



If free codecs or codec packs are installed in the computer, the following symptoms may occur:
AVCHD videos cannot be converted to MPEG2 or WMV videos
Videos cannot be edited
Videos cannot be played back
AVCHD discs cannot be played back
AVCHD or DVD-Video discs cannot be created
Thumbnails for some file formats are displayed as broken icon.
OS automatically shuts down
Videos cannot be imported
Video analysis fails
The Runtime error occurs when launching PMB

Application Software
PMB 1.1.XX / 2.X.XX / 3.0.XX

Solution
These symptoms can be corrected by uninstalling the free codecs or codec packs.

Czyli... Jeśli masz w systemie darmowe kodeki (np. taki Haali Matroska Splitter), spróbuj je odinstalować.

profile.country.en_GB.title
jabo206
Początkujący

Dokladnie to samo przeczytalem na internecie. Wyinstalowalem wszystko i cos podzialalo ale nie do konca. Otwiera teraz pliki ale caly obraz jest mleczny. Mialem taki problem z Player For AVCHD dolaczonym do kamerki ale w ustawieniach wlaczylem Video Mixing Renderer 7 i wszystko dziala niestety w Picture Motion Browser nie ma takiej opcji. Zrobilem tez update karty graficznej ale nie pomoglo i obraz nadal jak przez mleko

profile.country.en_GB.title
jabo206
Początkujący

Jak zauwazam malo sie dzieje na tym forum i najlepszym rozwiazaniem jest metoda prob i bledow. Zarwalem wczorajsza noc ale sie udalo. By wszystko dzialalo ok nalezy sciagnac najnowszy DirectX9 bo obraz moze byc niedokladny jak juz wczesniej pisalem. Pomoze rowniez update karty graficznej a przede wszystkim update Picture Motion Browser ze strony Sony do najnowszej wersji i wszystko powinno smigac. Jedyna zauwazalna roznica w nowym PMB to ta ze pliki zamiast AVCHD podpisane sa jako HD. Mam nadzieje ze komus sie przydadza moje wskazowki. Pozdrawiam.

jacekle
Początkujący

By Avchd odtwarzać w pmb trzeba odinstalować kodeki video. Informacja na stronie Sony.