anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

program do robienia filmów

annak-----
Początkujący

program do robienia filmów

Potzrebuje program do edycji i łączenia filmów zrobianych kamerą sony hd. Próbowałam Pinnaclecys video spin ale jakość jest beznadziejna. Proszę o pomoc.

8 ODPOW. 8
oldguest
Początkujący

Proponuje Sony Vegas Movie Studio Platinium

annak-----
Początkujący

no własnie. Tez próbowałam ale mam problem ponieważ ten program nie potrafi odczytać plików z filmami. widać je ale nie może ich ani otworzyć ani importować do tego programu. Może powinnam coś zmienić albo przekonwertować?

oldguest
Początkujący

Jaka to konkretnie kamera?

annak-----
Początkujący

to jest sony HDR SR5E - full HD 40 Gb, program pinnacle videospin widzi pliki, zrobiłam film ale jakość kipska, nie HD chociaż próbowałam w róznych formatach ale żadnem nie miał takiego obrazu jak filmy, które zgrywam z kamery.
Dzięki z góry za pomoc

oldguest
Początkujący

Dziwi mnie że Vegas ma jakiś problem. Ale do cięcia i łaczenia filmów z tej kamery to wystarczy program który jest załączony do samej kamery Picture Motione Brower.

annak-----
Początkujący

tego nie wiedzialam, sprobuje, dziekuje za pomoc

spolKolcFILM1xjkmn
Początkujący

Program PMB dołączony do kamery ma możliwość przechwycenia obrazu, prostej obróbki (przycięcia scen) poukładania ich w odpowiedniej kolejności i autoring DVD (wraz z menu!!).
Niedrogim, ale bardzo pomocnym programem jest Pinnacle DV Studio, obecnie v.12. Łatwy w obsłudze, Polski interface, można nauczyć się jego obsługi (podstaw) w parę godzin.

profile.country.pl_PL.title
jegwysocki
Początkujący

Od kilku dni mam DCR i próbowałem edycji wideo w PMB- załączonym do zestawu programie. Umożliwia on przycinanie, lecz nie mogę doszukać się sposobu łączenia klipów. Czy może jest taka opcja, lecz na nią nie trafiłem? Akurat łączenie klipów jest niezbędne.