anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Prośba - Pinnacle,YOU TUBE,1GB i tu mam problem

karolek44
Początkujący

Prośba - Pinnacle,YOU TUBE,1GB i tu mam problem

Witam mam wielką prośbę o udzielenie mi porad.
Kupiłem kamerę SONY DCR-SR52 pracuje w formacie MPEG2-PS nagrałem film w najwyższej jakości, podałem go obróbce w programie Pinnacle11.Po obróbce film wynosił 7.5 minuty o pojemności 1.75 GB. Na You Tube film może mieć tylko do 1GB. Chcąc go dać na You Tube musiałem go ponownie podać obróbce okroiłem go tak żeby miał do 1GB za co otrzymałem raptem 4.5 minuty filmu! :( Proszę co mam zrobić aby film cały 7.5 minuty wszedł na You Tube.Czy mam go pod dać konwertacji?Czy nagrywać w gorszej jakości? Zainstalowałem program do konwertacji Any Video Converter próbowałem podać film konwertacji ale otrzymałem tylko dźwięk bez obrazu nie umiem ustawiać parametrów i czy to jest dobry krok myślenia w tym kierunku.Prosiłbym o zapodanie jakiegoś programu z opisem jak mam ustawiać parametry krok po kroku za co będę wdzięczny .Pozdrawiam :)

2 ODPOW. 2
boston-----
Początkujący

Tak z pamięci, to w pinnacle są różne stopnie jakości w ramach formatów. Na youtube wystarczy (tak mi się wydaje) średnia labo nawet niska. Kompresja większa, ale to dla portali video bez znaczenia a plik powinien być wyraźnie mniejszy.

profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

karolek44 napisał(a):

Witam mam wielką prośbę o udzielenie mi porad.
Kupiłem kamerę SONY DCR-SR52 pracuje w formacie MPEG2-PS nagrałem film w najwyższej jakości, podałem go obróbce w programie Pinnacle11.Po obróbce film wynosił 7.5 minuty o pojemności 1.75 GB. Na You Tube film może mieć tylko do 1GB. Chcąc go dać na You Tube musiałem go ponownie podać obróbce okroiłem go tak żeby miał do 1GB za co otrzymałem raptem 4.5 minuty filmu! :( Proszę co mam zrobić aby film cały 7.5 minuty wszedł na You Tube.Czy mam go pod dać konwertacji?Czy nagrywać w gorszej jakości? Zainstalowałem program do konwertacji Any Video Converter próbowałem podać film konwertacji ale otrzymałem tylko dźwięk bez obrazu nie umiem ustawiać parametrów i czy to jest dobry krok myślenia w tym kierunku.Prosiłbym o zapodanie jakiegoś programu z opisem jak mam ustawiać parametry krok po kroku za co będę wdzięczny .Pozdrawiam :)


Też mam Pinnacla Studio 11 i przechwytuję zapis W MPEG2.Film godzinny zajmuje mi około 3GB,dlaczego u Ciebie film niespełna osiem minut zajmuje tak dużo?