anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Proszę o pomoc w wyborze kamery.

adrianek274
Początkujący

Proszę o pomoc w wyborze kamery.

Witam


Chciałbym prosić zarówno użytkowników tego forum, jak i sprzedawców z salonów Sony.
Otóż.

Bliżej wakacji (czerwiec) planuję zakup kamery, oczywiście będzie to SONY :)

Bardzo bym prosił o polecenie mi jakichś dobrych modeli, oraz rozwianiu moich pewnych wątpliwości.
Na czym mi zależy ?

-Niewiem co lepiej wybrać. Karta pamięci, dysk, a może hybryda (czy te ostatnie są jeszcze w ofercie SONY?)? Co najlepiej spełni moje potrzeby ?Co będzie lepsze ?
-Możliwie długi czas pracy na baterii
-Koniecznie FullHD
-Jak najmniejsza, ładna.

Zastosowanie
-Typowo "domowe"- nakręcić jakiś wyjazd, spotkanie, rodzinną uroczystość itp. Żadne profesjonalne kręcenie.


Pytania
- W jakim formacie kamery SONY nagrywają materiał ?
-Czy można po podłaczeniu do konsoli Playstation 3 bezpośrednio z kamery odtwarzać film ?
-Ewentualne obróbki nagranego materiału (z doświadczeń z poprzednią kamerą wiem że raczej nie są one konieczne) dokonywane będą ( a przynajmniej będę chciał dokonywać je :)) na oprogramowaniu Vaio. Czy będzie ono wystarczające czy lepiej używać np. dołączonego z laptopem Adobe Premiere Elements ? Czy zarówno jedno jak i drugie jest proste w obsłudze intuicyjne ? Jeżeli nie, co polecacie z oprogramowania ?
-Bardzo pasowałaby mi kamera, którą Sony reklamuje jako najmniejsza na świecie, i rzeczywiście jej rozmiar robi wrażenie (pozytywne). Co możecie o niej powiedzieć ?

Bardzo dziękuję za wszystkie sugestie i odpowiedzi.
Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
AIBO-----
Początkujący

dużo pytań, więc najlepiej idz do salonu Sony i porozmawiaj :)