anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Prosze o pomoc ?

agni36
Początkujący

Prosze o pomoc ?

Witam
mam prośbe : Kupiłam ostatnio na allegro kamerkę SONY DCR-HC23E Wszystko jest ok ale nie wiem co mam zrobić ? bo sprzedający nie dał mi żadnej płytki CD dzięki której mogę zgrać film z kasetki na dysk czy też wypalić na CD mam tylko kabel USB.
Czy ma ktoś takie oprogramowanie lub wie z kąd mogę pobrać ?
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam Agnieszka

3 ODPOW. 3
boston-----
Początkujący

Cieżka sprawa bo zdaje się że PMB nie można pobrać z sieci a jest dodawane w komplecie. Wydaje mi się, ze możesz skontaktować sie z Sony w sprawie tego oprogramowania, ale nie wiem czy coś z tego będzie.

Polecam też zajrzeć tutaj i wybrać swoją kamerę, może uda się pobrać
http://www.sonydigital-link.com/dime/ca ... index.aspx


Do sciągania materiału możesz też użyć Pinnacle (wersja trialowa 30 dniowa na ich stronie) Program jest po polsku i jest bardezo prosty.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie ma rzeczy której nie można pobrać z netu, pytanie tylko - czy pobieranie nie jest piractwem (którego wszyscy się brzydzą). Jak napisał boston, skontaktuj się z serwisem, powiedz jaka była sytuacja z zakupem - może wyślą. Chyba, że sprzedający może podesłać... Jak nie, zorientuję się czy można ten program udostępnić, jeżeli tak to wrzucę link. PMB jest bardzo wygodnym programem. Mimo niezbyt bogatych opcji, korzystanie z niego jest bardzo przyjemne.

boston-----
Początkujący

Warto jeszcze nadmienić, ze sprzedający nie dał Ci (nie wiem, być może nie był on w komplecie) kabla do przegrywania materiałów z kasety. Ponadto musisz mieć wejście typu firewire w swoim komputerze (jeśli nie masz bez problemu nabędziesz w kwocie 30 - 40 zł)