anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Proszę o radę !!! Bardzo pilne HDR - XR520

adam.malysz
Początkujący

Proszę o radę !!! Bardzo pilne HDR - XR520

Witam serdecznie... od 2 tygodni szukam jakiejś kamerki. Przewaliłem tony artykułów i porad aż w końcu trafiłem na wasze forum :c4 Powiem że jestem pod wrażeniem. Wsparcie pierwsza klasa, bardzo mi się podoba :c2 Koniec tych ciepłych słów... Panowie nie trafiłem tu przypadkiem zastanawiam się nad HDR - XR520... sprzęcik podobno kozak. Rozmawiałem z gościem który ją posiada... ale chciałbym znać wasze zdanie w tej kwestii. Warto wydać taką kaskę? Dobra powiem szczerze że troszkę się napaliłem. Poradźcie liczę na wasze zdanie
Pozdro :nerd:

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

larue82 napisał(a):

a nad brakiem GPSa w swojej kamerce boleje strasznie zwłaszcza po bardzo intensywnych wczasach niby jestem na świeżo, a nie raz muszę pytać się kobiety gdzie mogło być kręcone dane ujęcie, dobrze, że ma lepszą pamięć ode mnie.



Jak do mojego bratanka dzwoni dziewczyna to mówi, że GPS go namierza :D Coś w tym jest z kobietami ;)
Co do GPS w XR520, wieczy czy jest możliwość korzystania jako nawigacja? tego nie mogę rozgryźć...

Razak-----
Początkujący

Zimny, takiego zastosowania raczej nie ma po pierwsze musiałby być jakiś system operacyjny chyba najbardziej popularny jest windows mobile, druga sprawa ile wytrzymałby Ci akumulator na takim rozwiązaniu? Z tego co czytałem zasada działania też jest inna, także nie przesadzaj :P

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Wiem, tak w przyszłość wybiegłem. Skoro w telefonach akumulator wyrabia na włączonym GPS, to w kamerze też nei było by większego problemu. Ale to już inna baja i tak wykorzystywanie kamery w ten sposób, to trochę profanacja.