anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Quadralite Navigator X2 z innego systemu

profile.country.PL.title
zuka68
Użytkownik

Quadralite Navigator X2 z innego systemu

Cześć

Ma tak jak w temacie nadajnik Navigator x2 do Pentaxa, który wyzwala błyski zamontowany na moim Sony. Pytanie do osób, które może testowały i może podpowiedzą czy coś tracę w takim błyskaniu i raczej lepiej kupić dedykowany nadajnik do Sony czy nic nie zyskam? 

 

Pozdrawiam

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Mar_Jan
Użytkownik

@zuka68 

Z Twoich słów można zrozumieć, że Quadralite Wyzwalacz Navigator X2 do Pentaxa, na Sony jednak działa, a Ty nie jesteś tylko pewien, czy wystarczająco dobrze. Czy tak?

Na stronie producenta:

http://www.quadralite.pl/navigator-x/348-quadralite-navigator-x2#sdfootnote2sym

jest mowa o kompatybilności z różnymi markami aparatów (odnośnik nr 2 na liście cech produktu) z zastrzeżeniem w przypisach: „Do pełnej zgodności wymagane jest dopasowanie modelu Navigatora X2 do konkretnego typu aparatu.”

Najlepiej więc zapytaj o swój problem producenta, który autorytatywnie wyjaśni czy coś tracisz i co.

profile.country.PL.title
zuka68
Użytkownik

Konkretnie chciałem się podpytać (może ktoś miał podobne dylematy) czy stosując nadajnik od Pentaxa coś tracę w stosunku do nadajnika dedykowanego do Sony, bo jeśli nic, to po co przepłacać? :slight_smile:  Odpowiedzi Quadralite się domyślam, w końcu  sprzedaż leży w ich interesie :wink: Dzięki za odpowiedź

profile.country.PL.title
Mar_Jan
Użytkownik

"... w końcu  sprzedaż leży w ich interesie"

 

A ja myślę, że w polityce Quadralite leży, aby zakup nie przynosił rozczarowań ich potencjalnym klientom, stąd to ostrzeżenie ma charakter prewencyjny. Bo nie pojawiło się dlatego, ze ktoś miał już nadajnik inaczej dedykowany, to chcą go nakłonić do kolejnego zakupu. Pozdrawiam!