anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony ddv 335

maly_z
Początkujący

sony ddv 335

Witam mam problem a konkretnie chodzi mi o połączenie mojej kamery ddv 335 z kompem 😕 mam płytę dołączoną do kamery i kabelek na usb ale mój komputer nie rozpoznaje urządzenia 😕 co zrobić ?? macie może jakieś sterowniki ??

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witam mam problem a konkretnie chodzi mi o połączenie mojej kamery ddv 335 z kompem 😕 mam płytę dołączoną do kamery i kabelek na usb ale mój komputer nie rozpoznaje urządzenia 😕 co zrobić ?? macie może jakieś sterowniki ??


Witaj,

Postaram się pomóc. Podaj proszę dokładny model kamery.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
molu77
Początkujący

Witam,
Mam identyczny problem. Przez jakiś czas komputer po podłączeniu kamery przez kabel FireWire rozpoznawał że jest ona podłączona i możliwa była normalna z nią komunikacja. Jednak pewnego pięknego dnia komputer przestał wykrywać kamerę, zarówno przez kabel FireWire, jak również przez normalny kabel USB. Co ciekawsze, sytuacja jest identyczna gdy kamerkę podłącze teraz do innych komputerów (mój laptop oraz komputery znajomych, na których też wgrane jest oprogramowanie z płytki dołączonej do kamery). Na prawdę nie mam pojęcia o co chodzi. Bardzo proszę o pomoc, tu na forum oraz na maila: molu77@wp.pl

Model mojej kamery: DCR-HC35E. Kamera posiada stację dokującą i tylko dzięki niej możliwa jest komunikacja z komputerem.
Pozdrawiam, Wojtek

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witam mam problem a konkretnie chodzi mi o połączenie mojej kamery ddv 335 z kompem 😕 mam płytę dołączoną do kamery i kabelek na usb ale mój komputer nie rozpoznaje urządzenia 😕 co zrobić ?? macie może jakieś sterowniki ??


Na pytanie dotyczące kamery „ddv 335” odpowiedziałem poprzez wysłanie prywatnej wiadomości, ponieważ w ten sposób otrzymałem dodatkowe informacje od użytkownika. Poprosiłem o podanie dokładnego modelu, dlatego, że kamera o symbolu „ddv 335” nie występuje w dokumentach Sony. Z informacji jakie otrzymałem od użytkownika, wynika, że kamera „ddv 335”pracuje z karatami pamięci SD i MMC, natomiast kamery Sony współpracują z katami MS ( Memory Stick ). Obawiam się, że zakupiona kamera przez „maly_z” nie jest produktem naszej firmy. W takich przypadkach moja pomoc może okazać się niemożliwa.

molu77 napisał(a):

Witam,
Mam identyczny problem. Przez jakiś czas komputer po podłączeniu kamery przez kabel FireWire rozpoznawał że jest ona podłączona i możliwa była normalna z nią komunikacja. Jednak pewnego pięknego dnia komputer przestał wykrywać kamerę, zarówno przez kabel FireWire, jak również przez normalny kabel USB. Co ciekawsze, sytuacja jest identyczna gdy kamerkę podłącze teraz do innych komputerów (mój laptop oraz komputery znajomych, na których też wgrane jest oprogramowanie z płytki dołączonej do kamery). Na prawdę nie mam pojęcia o co chodzi. Bardzo proszę o pomoc, tu na forum oraz na maila: molu77@wp.pl

Model mojej kamery: DCR-HC35E. Kamera posiada stację dokującą i tylko dzięki niej możliwa jest komunikacja z komputerem.
Pozdrawiam, Wojtek


W Twoim przypadku nie mam wątpliwości, model DCR-HC35E był proponowany przez Sony również na naszym rynku. Z opisu wynika, że prawdopodobnie uszkodzone są porty w stacji dokującej. W celu uzyskania pomocy skontaktuj się proszę z wybranym Centrum Serwisowym Sony. Adresy zostały zamieszczone na stronie:

http://www.sony.pl/res/attachment/file/62/1115201437162.pdf

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;