anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY model HVR-HD1000

profile.country.pl_PL.title
OLO_XX_
Początkujący

SONY model HVR-HD1000

Witam jako nowy urzytkownik forum.
Mam pytanka dotyczące właśnie tej kamery bo mam zamiar ją nabyć tylko nie wiem o niej nic :roll: , no może oprócz tego z innych for że ta kamera jest bardzo ciemna.
Może posiada ktoś z Was właśnie ten model i mi opisze jej plusy i minusy, wady i zalety - tylko proszę nie zaliczać jej gabarytów jako ninus bo właśnie taką naramienną kamere mi potrzeba.
Za doradę i jej ewentualny opis wad i zalet z góry dziękuję.

21 ODPOW. 21
profile.country.pl_PL.title
OLO_XX_
Początkujący

mobor napisał(a):

czym innym są dane techniczne a scislej parametry KODOWANIA a czym innym są parametry obrazu łapanego przez przetwornik

wszystkie testy jasno wskazują że obecne modele kamer wyciągają max 700 linii
Nie mam zamiaru na sile nikogo uszczesliwiac.. Ja przynajmniej - oprocz kozy- mogę za niewielkie pieniążki dokupic sobie dodatkowy statyp STEADYCAM z którego ujecia wykoszą każdą naramienną kamerę




Przepraszam jeśli uraziłem i pewnie znów urażę tym co napiszę za tą "KOZĘ" ale ja tak to odbieram bo widziałem u kumpla na weselu operatora kam. z podobnym statywem i zastanawiałem się do czego mu wogóle jest potrzebny bo kamere to miał strasznie wypasioną i musiała do tego być strasznie ciężka bo nie była większa od zasiśnietej pięści :smileyhappy:

Być może jestem" Niewiernym Tomaszem" który jak nie dotknie to nie uwierzy ale jak na razie to nie jestem przekonany do małych kamer i do statywu a to dlatrgo że mam małą kamerę i wiem jakie jest filmowanie z ręki a teraz wolałbym spróbować z ramienia bo wydaje mi się to być większym komfortem pracy.

Pozdrawiam i jeszcze raz bez urazy do tej KOZY

Ciekawskodociekliwy
Początkujący



HVR 1000 raczej można przyrównać do SONY HC7 ( o niebo od HC7 była lepsza HC1)
Mam materiał z 0bu kamer zrzucony na dysk, , w pomieszczeniu jak i na zewnątrz było jasno, tak że nie trzeba było stosować dodatkowego oświetlenia .
pracując w auto HVR wypadł bardzo kiepsko