anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

spolszczenie picture motion browser

profile.country.pl_PL.title
demmokam
Początkujący

spolszczenie picture motion browser

Witam
Mam pytanko - czy istnieje jakieś spolszczenie do programu pmb dla kamerek handycam
z góry dzięki za info.

28 ODPOW. 28
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Jaki model kamery posiadasz?

nagdob
Początkujący

sawanna napisał(a):

Do sadam:
mozilla firefox

Do zimny:
4.2.00

Nie mam pojęcia, co z tym fantem zrobić :c18 ... a może odinstalować zupełnie to co mam o pobrać nowszą wersję a potem to spolszczenie...
... a czy podczas pobierania aktualizacji kamera powinna być podłączona?



Najpierw ściąg wersję 5,2 w wersji angielskiej (ok. 20 MB), potem nakładkę polską (ok. 4 MB). Nie podłączaj kamery do kompa. Zainstaluj najpierw aktualizację w wersji angielskiej, a później w polskiej. Zadziała napewno.

profile.country.pl_PL.title
sawanna
Poszukiwacz

Do nagdob:
wcześniej już pisałam, że właśnie nie mogę pobrać wersji 5.2.

sawanna napisał(a):

Już nie wiem co robię źle?! W żaden sposób nie mogę pobrać aktualizacji, PMB nie sprawdza mi czy są aktualizacje a ręcznie ze strony też nie mogę pobrać. Pobiera mi się plik Download Manager_1005c i robię tak jak w opisie a później już nie pokazuje mi się okienko do pobrania pliku:

"# Po otwarciu się poniższego okna należy kliknąć opcję Complete . - to robię,

Sony

# Zostanie wyświetlone okno File Download .
Kliknąć przycisk Save i zapisać plik w dowolnie wybranym folderze. - a tego już nie mam.

No i co mam zrobić?



Do sadam:
HDR-HR200VE

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

sawanna napisał(a):


HDR-HR200VE



Takiej nie ma, jest HDR-XR200VE :)
Spróbuj odinstalować program i zainstalować go ponownie z płyty którą posiadasz. Nie podpinaj kamery, uruchom programik który już ściągnęłaś. Mam nadzieję, że to pomoże. Jak nie to może ktoś z forumowiczów podeśle Ci płytkę z nagranym plikiem?

profile.country.pl_PL.title
sawanna
Poszukiwacz

sadam ups... :smileyredface: oczywiście, że
HDR-XR200VE, dzięki za propozycję.
Sony zaproponowało mi żebym ściągnęła przez IE i przy wyłączonym antywirusie :c18

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

sawanna napisał(a):


Sony zaproponowało mi żebym ściągnęła przez IE i przy wyłączonym antywirusie :c18



Pomogło?

profile.country.pl_PL.title
sawanna
Poszukiwacz

Niestety :c9 kompletna porażka, żadna z opisanych opcji nie skutkuje...

profile.country.pl_PL.title
sawanna
Poszukiwacz

sadam OGROMNIASTE DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz tylko muszę załapać "co się z czym je" :c20 i zacząć zbierać w całość te krótkie filmiki z kamerki.
Troszkę tylko nie mam czasu bo wracam wykończona z roboty ale w sierpniu wyczekany urlop więc będzie czas na zabawę.

Jeszcze raz dziękuję! A jak uda mi się coś nakręcić i sklecić to poproszę o recenzję :c20

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Drobiazg :c22