anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Time-Lapse

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
GREG_987
Poszukiwacz

Time-Lapse

Podobno SONY oferuje dodatkowe odpłatne oprogramowanie do wykonywania w aparacie filmów Time-Lapse. Do jakich aparatów i gdzie to można znaleźć?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Też o tym słyszałem, nie wiem tylko czy w Polsce jest juz dostępne, ale na pewno ma być. Jeżeli mnie pamięć nie myli to dotyczy najnowszych modeli A 6000, A 7 mogę się jednak mylić co modeli, była na ten temat mowa na jcuklu z sptkań pomujących nowe modele  Sony . Szukać możesz tu http://support.d-imaging.sony.co.jp/www/disoft/int/download/playmemories-home/win/pl/

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Sebol.
Użytkownik

Kompatybilne aparaty

NEX-5R NEX-5T NEX-6 ILCE-7 ILCE-7R ILCE-5000 DSC-HX400V DSC-HX60 DSC-HX60V DSC-HX400 ILCE-6000 DSC-RX100M3 ILCE-7S
 
wszystko na ten temat jest tu:
 
 
Działa bardzo fajnie. :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Też o tym słyszałem, nie wiem tylko czy w Polsce jest juz dostępne, ale na pewno ma być. Jeżeli mnie pamięć nie myli to dotyczy najnowszych modeli A 6000, A 7 mogę się jednak mylić co modeli, była na ten temat mowa na jcuklu z sptkań pomujących nowe modele  Sony . Szukać możesz tu http://support.d-imaging.sony.co.jp/www/disoft/int/download/playmemories-home/win/pl/

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
Sebol.
Użytkownik

Kompatybilne aparaty

NEX-5R NEX-5T NEX-6 ILCE-7 ILCE-7R ILCE-5000 DSC-HX400V DSC-HX60 DSC-HX60V DSC-HX400 ILCE-6000 DSC-RX100M3 ILCE-7S
 
wszystko na ten temat jest tu:
 
 
Działa bardzo fajnie. :slight_smile:
profile.country.PL.title
GREG_987
Poszukiwacz

Dziękuję wszystkim za informacje na temat Time - Lapse.

wroblisko
Nowicjusz

Sebol, udalo Ci sie ta aplikacje kupic ? Ja probuje od kilku dni i nic. Zadna metoda platnosci nie przechodzi, caly czas w historii transakcji mam ze starano sie pobrac 0 zl. Testowalem dwie karty, i nic. Po angielsku brzmi to "Missed charges", i na ten temat mozna znalezc w internecie wiele skarg klientow, ale nikt nie wiem czemu tak sie dzieje.. Limity mam dobrze ustawione.

 

Jakiej karty uzyles ?

profile.country.PL.title
Sebol.
Użytkownik

Jeśli się nie mylę była to wirtualna karta z M banku.

wroblisko
Nowicjusz

Dzieki za odpowiedz. Testowalem juz w sumie 3 karty i zadna nie chce
zadzialac. Moge tylko jeszcze zapytac kiedy kupowales ?
profile.country.PL.title
Sebol.
Użytkownik

Kupiłem kilka programów. Ostatni z trzy miesiące temu.