anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wymagania systemowe dla VEGAS Pro w HD

Ciekawskodociekliwy
Początkujący

Wymagania systemowe dla VEGAS Pro w HD

Czy SONY podając na swojej stronie dedykowane wymagania dla SONY VEGAS Pro do pracy w HD nie zaniża parametrów jakie musi spełnić komputer ?.

12 ODPOW. 12
boston-----
Początkujący

Doceniam pojemność Blu Ray Disców i myślę że ten format się upowszechni, ale mimo wszystko jako narzędzie archiwizacji preferuje nośniki mechaniczne a nie optyczne, choć może trzeba będzie z czasem zmienić sposób myślenia :)

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ja z kolei nie mam przekonania do nośników typu pendrive, HDD itp. Przy korzystaniu z tych nośników całkowicie muszę zaufać mechanice w środku. Nie mam większego wpływu na żywotność tego urządzenia. Może popsuć się w każdym momencie. I co? i dane będą stracone. W przypadku nośników typu płyta DVD, BD, jeśli będę dbał o płytę, nic się z nią nie stanie. Wystarczy zrobić dwie kopie, co wychodzi taniej niż zakup dwóch pendrive. Z jednej korzystam, a druga leży w albumie. Tak zarchiwizowane dane są bezpieczne. Ciekawe tylko jaką żywotność ma taki nośnik, ile czasu może tak sobie leżeć...

Razak-----
Początkujący

Zimny oj nie zgodzę się z tobą, nie wiem jak płytkami blu ray, ale nośniki DVD z każdym rokiem mają X nadpisanych błędów + te które pojawiły się podczas nagrywania, ponadto bardzo negatywnie oddziałują czynniki typu słońce, łatwe do porysowanie... Jak kupujesz dysk do archiwizacji to tak z niego korzystasz, zgrywasz dane i koniec odłączasz, następnie tylko włącza się celu obejrzenia/wypalenia płytek dla znajomych. A odzyskiwanie danych z HDD jest znacznie prostsze niż ratowanie powiedzmy porysowanej DVD (wystarczy, że uszkodzisz warstwę na której są dane i już kaplica)