anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.PL.title
Robert_Dobosz
Użytkownik

Przyciski na pilocie - dostosowanie własne.

Niestety z uwagi na brak działania programu App Starter für Netflix-Button zacząłem szukać innej możliwości dostosowania przycisków. Udało mi się zweryfikować że działa aplikacja jaką do tego celu używałem wcześniej na Android Box TV - External Keyboard Helper Demo. O ile nie wiem czy wersja Demo działa o tyle przetestowałem pełną wersję i zmieniłem przycisk koloru czerwonego na uruchamianie KODI.

 

Uruchamiamy APK ale nie wybieramy jej jeszcze do obsługi klawiatury. W ustawieniach zaawansowanych wybieramy Custom1 i ok, a następnie opcje skrótów do aplikacji i pod np. A0 wybieramy np. KODI. Następnie wracamy się do poprzedniego menu i wybieramy dostosowanie mapowanej klawiatury, gdzie wybieramy Add new key mapping. W migającym okienku Scancode wciskamy np. zielony przycisk (wyjdzie kod przycisku 399). Opcja Keycode musi być odznaczona a w liście wyboru musi być domyślnie CapsLock = Shift. Przechodzimy na Normal i wpisujemy kod do naszego skrótu (A0 odpowiada 0x2410). Zapisujemy układ sterowania przyciskiem po czym w ustawieniach tv - klawaiatura wybieramy: External Keyboard Helper Demo.

 

Cieszymy się z funkcjonalności nowych przycisków - pozdrawiam.

 

Kto dodał ten temat do Ja też