anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

KD65X8505C - wymiana AEP czyli używany telewizor

Witam !

Po serii złych doświadczeń z podświetleniem lub świecącymi pikselami w matrycach stwierdzam, że każdy następny odbionik który otrzymałem był gorszy.

 

Niestety SONY przyznaje klientom telewizory używane.

Jeden z odbiorników jaki otrzymałem w grudniu wg trybu serwisowego miał przepracowanych 5000h, odbiornik który otrzymałem w lutym ma przepracowanych 2500. SONY twierdzi, że jest to zgodne z gwarancją, bo jest to odnowiony odbiornik, ale niestety jest to telewizor używany.

 

Gdy zadałem pytanie na infolinii SONY na czym polega odnowienie produktu to niestety nie uzyskałem odpowiedzi.

 

Niestety jakość podświetlenia w KD65X8505C - duży banding nie jest wart tych pieniędzy.

Dodatkowo Android w dalszym ciągu ma mnóstwo błędów, telewizor potrafi się sam uruchamiać, resetować, są problemy z ginącą listą kanałów satelitarnych, nie obsługuje lub obsłuje nieprawidłowo niektóre moduły CAM np. Aston Crypt 2.26, odbiornik czasem nie reaguje na polecenia z pilota.

 

Serwis centralny MIK RADOM twierdzi, że telewizor jest sprawny mimo dostarczenia zdjęć i filmów z usterkami.

 

Każdy kto rozważa zakup telewizora 65" lub większego z systemem Android powinien dobrze przemyśleć zakup, bo może go tak mocno żałować jak ja.

 

Każdy kto otrzymuje inny odbiornik powinien sprawdzić ile jego telewizor ma przepracowanych godzin i w jakim jest stanie.

 

Pozdrawiam

Kto dodał ten temat do Ja też