anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 12 Material you w telefonach Sony Xperia

profile.country.PL.title
sliwa123
Poszukiwacz

Android 12 Material you w telefonach Sony Xperia

Witam.

Zrobiłam "skok cywilizacyjny" 😄 i przeszłam z Android 8 do Android 12 i lekko się rozczarowałam personalizacja tego telefonu mam Sony Xperia 1 ii jedynie co mogę zrobić to zmienić motyw blokady tapety głównej i klawiatury. Dowiedziałam się że Android 12 powinien mieć tzw Material you które niestety nie występuje w telefonach Sony. Miło by było mieć inne kolory niż niebieski. Przy obecnej technologii nie powinien powstać tak prozaiczny problem. Nawet Android 8 miał więcej możliwości personalizacji tylko mnie bolał brak motywu ciemnego. Posługuje się wzorem ekran wzoru cały czarny wzór na dole, może dać możliwość koloryzacji tego ekranu. Telefon mi się podoba ale brak mi większej personalizacji. Czy firma Sony planuje aktualizacje pod tym kątem jak nie Material you to może coś swojego na zasadzie nowej aplikacji bo jeśli planuje wprowadzić to do Android 13 to podejrzewam że mój smartfon już raczej nowego systemu nie dostanie.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Skąd myśl że nie będzie na niego Androida 13? Ja bym sie nie zakładał...

To co widzisz, a właściwie nie widzisz, to efekt nakładki Sony na czysty system. Tak sobie to wymarzyli :tongue:

Android to system otwarty i zawsze można użyć innego "Lancher'a" ze sklepu Google play. Masz fantazję to możesz mieć motyw moro albo różowy albo różowe moro :slight_smile: