anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aparat fotograficzny Sony ILCE-7M4 α7IV

ROZWIĄZANE
profile.country.US.title
mandraman
Nowicjusz

Aparat fotograficzny Sony ILCE-7M4 α7IV

Sony ILCE-7M4 α7IV. Mam wersje amerykanska tego aparatu sa w nim tylko 6 jezykow, angielski, francuski, wloski, hiszpanski i dwa azjaytyckie. Czy jest mozliwosc dodac do tego aparau jezyk polski? Jezeli ktos wie i sie podzieli tym ze mna bede bardzo wdzieczny.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Słabo to widzę. Odkąd pamiętam, aparaty z innych rynków Ameryka, Azja nie dawały możliwości wgrania oprogramowania europejskiego, a co za tym idzie wybrania języka polskiego. 

Oczywiście zawsze możesz to potwierdzić w serwisie CSI

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Słabo to widzę. Odkąd pamiętam, aparaty z innych rynków Ameryka, Azja nie dawały możliwości wgrania oprogramowania europejskiego, a co za tym idzie wybrania języka polskiego. 

Oczywiście zawsze możesz to potwierdzić w serwisie CSI

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Nie ma takiej możliwości jak słusznie zauważył @Jacek_M250 

 

Aparaty spoza strefy UE nigdy nie miały obsługi języka polskiego. Musiałbyś wymienić płytę główną w aparacie.

 

Swoja drogą, manu w języku angielskim jest dobrym rozwiązaniem bo większość poradników w sieci jest właśnie po angielsku i można się lepiej odnaleźć. 

profile.country.US.title
mandraman
Nowicjusz

Dziekuje Wam za odpowiedz. Ja znam angielski i nie ma problemu z obsluga bo mieszkam od wielu lat w NY. Moj kolega zainteresowal sie takim aparatem jaki ja mam a on bardzo slabo zna angielski i powiedzialem mu ze sprawdze czy mozna zainstalowac polski jezyk i dlatego tu trafilem. Myslalem ze moze w Polsce maja jakies kombinacje bo tu w stanach tez mnie powiedzieli ze to nie jest mozliwe. Jeszcze raz dziekuje za info. Pierwszy raz mam Sony bo do tej pory uzywalem Nikon i Nikon mial polski jezyk i mozna bylo zmienic bez problemu a ten nawet nie daje ladowarki do bateri ani instrukcji obslugi tylko mozna to znalezdz na necie.