anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Błędny wiek

profile.country.PL.title
Animari9
Nowicjusz

Błędny wiek

Tworzyłem konto kilka lat temu, niestety wprowadziłem błędną datę urodzenia. Wtedy zamierzałem grać tylko fabularnie, więc zostawiłem temat ponieważ nie przeszkadzało mi konto "małoletniego". Dowiedziałem się że wiek można zmienić, gdy właściciel konta osiągnie 16lat - poczekałem więc i chciałem zmienić datę urodzenia poprzez stronę. Jednak pokazuje tam, że według SIE nie mam ukończonych 16 lat. Z obecnymi możliwościami konsol nowej generacji chciałbym jednak grać online, co jest na razie niemożliwe. Jak mogę zmienić datę urodzenia? Czy muszę tworzyć nowe konto? 

Tagi (4)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Sam sobie odpowiedziałeś. Skoro możliwość zmiany wieku dopiero po ukończeniu 16 lat (według danych konta) to raczej bez założenia nowego konta sie nie obejdzie.

profile.country.PL.title
Animari9
Nowicjusz

Właśnie chodzi o to, że według danych konta jest ukończone 16 lat. Data urodzenia była podana 11.04.2007 - czyli niedługo będzie 17. Jednak na stronie dalej pokazuje że 16 nie jest ukończone. 

 

No ale trudno, chyba będę zakładać nowe konto skoro tak. Trochę szkoda wszystkich trofek 😕