anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

cashbeack brak wypłaty od 28 listopada

profile.country.PL.title
Storczyk-123.
Poszukiwacz

cashbeack brak wypłaty od 28 listopada

Szukam pomocy,

Jestem bezsilna, dostałam potwierdzenie przelewu w akcji Cashback na kwotę 1250 zł w listopadzie 2023r.

Napisałam koło 50 maili, wykonałam kilka telefonów z pytaniem o pieniądze. Okazało się, że przysłali potwierdzenie przelewu przelali na inne konto do innego banku! Nie chcą nic zrobić, twierdzą że takie podałam! 

Czy ktoś ma może konto o numerach 9111 ..................00002 w Banku Gospodarstwa Krajowego. 

PROSZE pomóżcie czy ktoś jest w takiej sytuacji? 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ksiegowa_lewiatana
Community Team

Nie ma szans, żeby zwrot cashback trafił na inne konto niż to, które podałaś we wniosku. System automatycznie zapisuje podane informacje, nikt tam w tym nie grzebie, po to jest to zautomatyzowane.

profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

wujek google mowi, ze ten numer konta nalezy do banku santander https://www.santander.com/en/press-room/press-releases/2022/03/santander-responds-to-the-war-in-ukra...  we wniosku trzeba podac swoj numer konta i iban a nie iban i przypadkowy numer..

profile.country.PL.title
cholecki4
Poszukiwacz

rejestrowałem cash back na aparat. podawałem we wniosku numer i dane konta -nie otrzymałem zwrotu przez ponad 30 dni. skontaktowałem się z sony i po tygodniu był przelew, najlepiej sprawdzić jaki numer konta/iban/swift podałaś przy rejestracji i zweryfikować to z działem sony. skoro znasz numer konta to może warto skontaktować się z bankiem? 

poprzednik dodał informacje, z dane są dostępne w przeglądarce internetowej, może zrobiłaś literówkę podczas uzupełniania danych?