anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy coś jest nie tak z firmą SONY ???

profile.country.PL.title
Delu-----
Poszukiwacz

Czy coś jest nie tak z firmą SONY ???

Naszła mnie potrzeba wypożyczenia obiektywu i trafiłem na jakiś gigantyczny zakręt z Klubem Sony jak i całą firmą. Po zamknięciu Sony Store w CH Arkadia w Warszawie usługa wypożyczenia obiektywów do aparatów dla klubowiczów przestała istnieć i na chwilę obecną nie wiadomo kiedy zostanie wznowiona. Niby usługi Klubu Sony przejęły pozostałe Sony Center. Skontaktowałem się z nimi i nie prowadzą oni wypożyczania obiektywów, a na dodatek główne Centrum Sony w Atrium Plaza w Warszawie przestało istnieć i nie ma o tym żadnej informacji na stronach Sony. Idąc dalej podane na stronach maile sales.pl@shop.sony-europe.com oraz KlubSony@eu.sony.com odbijają że nie istnieją, numer klubowej pomocy (22)3305550 też nie istnieje, a już nie wspomnę o pewnej grupie zacnych ludzi którzy odeszli z forum Sony (i firmy również), bo nie mogli się pogodzić z tymi dziwnymi zmianami (zarządzaniem). Kurna...żeby nie powiedzieć mocniej ....CO JEST NIE TAK Z FIRMĄ SONY !!!

1 ODPOWIEDŹ 1
Device86
Nowicjusz

firma sony ma problemy finansowe ponad 2 miliardy dolarów, więc pewnie szuka oszczędności. najgorzej jest z branżą telefonów i telewizorów. sony rozważa możliwość sprzedania działu telefonów. nie wiem jak wam ale mnie by było szkoda gdyby sprzedali te działy. Sony zawsze szuka ciekawych rozwiązań i nowych technologii, ciekawych i niebanalnych. Do tego dobra jakość wykonania. Dziwi mnie jedynie fakt, że ich produkty są tak drogie, w dobie kryzysów gospodarczych ludzie wolą coś tańszego. Szkoda że oni tego nie widzą.