anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Działanie podstrony Sony - Produkty

profile.country.PL.title
Castel-899
Użytkownik

Działanie podstrony Sony - Produkty

Dlaczego w welu przypadkach projektanci mając do wyboru - poprawić coś albo schrzanić - wybierają ten drugi wariant? Widać to w różnych dziedzinach - stylistyce produktów, menu obsługi i innych. Widocznie uważają, że - parafrazując porzekadło - dobre jest wrogiem nowego.

Do niedawna po rozwinięciu kategorii produktów mieliśmy przy każdym okienko do zafajkowania [Dodaj do porównania] a potem [Porównaj]. Specyfikacja otwierała się w kilku kolumnach i nawet była możliwość [Ukryj jednakowe] pozwalająca łatwo wychwycić istotne różnice i odpuścić sobie wodotryski.

Pomagało to dokonać racjonalnego wyboru przy zakupie sprzętu. No właśnie - wybór racjonalny dla kupującego nie musi być korzystny dla sprzedającego. Dotychczas nie byłem zwolennikiem spiskowej teorii dziejów, ale ...

Teraz chcąc porównać produkty Sony trzeba to robić na stronach innych sprzedawców, bo na stronie producenta się nie da. A może te funkcje nadal istnieją, tylko ja z wiekiem gamonieję i przestaję umieć coś, co wcześniej umiałem?

 

 

____________________________
α58K (póki co), Minolta 100-300 APO, Zenit 3M (na chodzie), MTO-500 (wtedy 3 pensje) i ... Спутник (3d 2 x 60x60)
2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witaj,

 

Dziękujemy za uwagi.

 

Pracujemy nad dodaniem opcji porówniania produktów na naszej stronie.

W tej chwili testujemy funkcjonalność porówniania w telewizorach:

http://www.sony.pl/electronics/tv/t/tv?view=compare

Wkrótce zostania ona dodana również w pozostałych kategoriach.

profile.country.PL.title
Castel-899
Użytkownik

Ale to już było - jak śpiewa Maryla.

Trzeba testować coś, co dobrze działało? - nie rozumiem, ale może nie muszę.

Edit 2014.08.12
I jeszcze jedno:

Foto > Obiektywy > Mocowanie typu E > Obiektywy zmiennoogniskowe 12 produkty (przy okazji - gramatyka) > i ...ląduję na podstronie, gdzie są wymieszane A i E - 55 produktów. Do .... z takim prowadzeniem klienta.

____________________________
α58K (póki co), Minolta 100-300 APO, Zenit 3M (na chodzie), MTO-500 (wtedy 3 pensje) i ... Спутник (3d 2 x 60x60)