anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dziękuję.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Dziękuję.

Na forum jestem od samego początku. Pamiętam dwie wielkie przemiany forum. VIII plenerów,  kilkanaście spotkań lokalnych, dziesiątki wspaniałych osób ( które poznałem tutaj, a z którymi widuję się na żywo), setki rozmów, rozwiązanych problemów, tysiące zdjęć. Niesamowite przeżycia. Niesamowite wspomnienia. Świetni ludzie!


Funkcja moderatora spadła na mnie, Lajama, Szwendaka i Tadeusza niespodziewanie. Dzień, w którym przyszła do nas ta informacja pamiętam bardzo dobrze (mimo, że było to ponad 5 lat temu!). Niesamowite uczucie: adrenalina, wyróżnienie, zaufanie. Miałem obawy, czy podałam, czy będę  w stanie odpowiednio balansować między regulaminem forum, firmowym wizerunkiem, a normalnością, której nie chciałem zmieniać. Dzięki Radkowi (RASTX) - wspaniałej osobie, która przez cały ten okres opiekowała się nami - współpraca z korporacją nabrała ludzkiej twarzy, a  zamiast słupków była normalność.
Był obcą osobą, a szybko wziął nas pod swoje skrzydła, stał się wsparciem technicznym, kompedium wiedzy, zdarzało się, że z naszej winy obrywał u przełożonych,  bywał naszym 'adwokatem', a stał się dobrym kumplem, na którym można polegać w każdej sprawie.

Dlatego informacja o zakończeniu współpracy SONY Europe z Radkiem oraz informacja o zamknięciu działu online w Polsce była dla mnie bolesnym ciosem. Ciosem poniżej pasa. Nie zamierzam komentować decyzji korporacji. Ocenę sytuacji pozostawiam dla siebie.  Mnie nie pozostaje nic innego, jak podziękować za 5 lat współpracy.

Rezygnuję.

W tym miejscu szczególnie chciałbym podziękować kilku osobom.

Rafałowi Wylegale (Rafiki, Foto Team) za to, że nas zauważył. Za wszystkie działania, pomysły, realizacje. Za rozmowy, w których zawsze chętnie uczestniczyłem. Dziękuję!

Jackowi Mirkowskiemu (Harnaś, Foto Team) za wsparcie sprzętowe w trudnej chwili, po kradzieży. Dziękuję za Twój spokój,  za dobre rady. Miło było spotkać tak wielkiego człowieka! Dziękuję!

Krzysztofowi Szablistemu (Szabla, Foto Team) za uśmiech,  za te wszystkie rozmowy, które dają do myślenia. Dziękuję!

Piotrkowi Parviemu (Foto Team) za wspólne sesje, za wsparcie na scenie, za każdą przybitą piątkę. Dziękuję!

Katarzynie Gwardys (SONY) za przymyknie oka na moje fotograficzne uzależnienie, za zrozumienie oraz naszą ostatnią rozmowę. Dziękuję!

Darkowi Słomka (SONY) za wsparcie Radka, za wyrozumiałość względem naszych zachowań i za zielone światło na plenery, które były niesamowitymi wydarzeniami.  Dziękuję!


Jeśli ktoś chce nadal oglądać moją twórczość zapraszam na poniższe strony:
www.korzeniec.pl
www.fb.com/korzeniecPL
www.forum.proclub.pl

Dziękuję i żegnam.
____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Ja dziękuję Tobie za bycie na forum od samego początku, za dzielenie się wiedzą i w formie pisanej tu na forum, i na scenie, i na zajęciach / warsztatach, i na plenerach. Za rozmowy (choć nigdy nie udało się przegadać dłużej niż kilkanaście minut bo zawsze gdzieś leciałeś, komuś pomagałeś), za spotkania (mam nadzieję, że będą kontynuowane) i za organizacje (a szczególnie za załatwianie pogody na wszelakie plenery i miniplenerki).

Gdy będzie więcej takich jak Ty to świat będzie fajniejszy.

Krisu, moderatorze, do spotkania.

Dziękuję.

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Kris, bardzo dziękujemy Ci za owocną i intensywną współpracę oraz zaangażowanie.
Jesteśmy wdzięczni, że od początku pomagałeś nam współtworzyć Forum Sony w Polsce i dzieliłeś się swoją wiedzą z innymi Użytkownikami. Będzie nam Ciebie brakowało w gronie Ekspertów. Życzymy Ci sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

kas49.
Użytkownik

Piękny panegiryk ku czci.
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Kris… bardzo dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyłeś, za wspieranie osób na forum Sony, za Twoją cierpliwość, za dłuuugie nasze rozmowy, za wspólne spotkania moderatorskie na których dyskutowaliśmy ( często wiele godzin ) jakie dalsze kroki powinniśmy wykonać, aby forum było jeszcze lepsze, bardziej przyjazne, za ogromną pomoc przy organizacji firmowych plenerów, za pomoc na targach fotograficznych… mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Dziękuję!

 

Cieszę się, że miałem okazję poznać Ciebie, fotografa, osobę pełną pasji, niespokojnego podróżnika. Pozwolę sobie zacytować słowa Piotrusa, pod którymi w pełni się podpisuję… „Gdy będzie więcej takich jak Ty to świat będzie fajniejszy.”

 

Do spotkania Kris! 

 

Radek ( RASTX ).

 

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Kris, ja również pragnę podziękować za współpracę, wsparcie i pomoc w gospodarzeniu naszym forum.

Życzę powodzenia we wszystkich przyszłych przedsięwzięciach

i pozdrawiam,

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Castel-899
Użytkownik

Najpierw sorki za włażenie w temat raczej dla etetowych. A co do meritum, to:

Buuu - i z kim ja się teraz będę kłócił dla zasady o różne szkła i inne najistotniejsze dla ludzkości rzeczy?

No, podałeś różne adresy stron, to się jeszcze poklócimy.

____________________________
α58K (póki co), Minolta 100-300 APO, Zenit 3M (na chodzie), MTO-500 (wtedy 3 pensje) i ... Спутник (3d 2 x 60x60)
profile.country.pl_PL.title
fotolabor.
Poszukiwacz

KRISU szkoda wielka szkoda że rezygnujesz ,ale chce żebys wiedział że popieram cie

wspominam nasze pierwsze spotkanie na forum jak nie pozwoliłes by ukazał sie mój post ,wtedy wiedziałem że jest ktoś kto pilnuje porządku od tego czasu mineło już ponad 4 lata.Po tym fakcie zaprzyjażniliśmy się i tak niech już zostanie -proszę

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Cieszę, że miałem okazję Cię poznać. Będzie nam brakowało Ciebie w naszych szeregach. Choć krótko jestem w tym teamie dwa spotkania firmowe jaki i jedno prywatne pokazały jak wspaniałą jesteś osobą i jak byłeś zangażowany w sprawy forum. Mam nadzieję, że będę miał okazję się z Tobą spotkać i pogadać przy piwku.

 

Przy okazji chciałem też tu podziękować RASTX za owocną współpracę i za każdą pomoc z jego strony.

 

Pozdrawiam

 

 

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Kris, co tu duzo mówić... może po prostu DZIĘKUJĘ.
W imieniu własnym i chłopaków z Foto Team.
Jedno jest pewne  - jeszcze nie raz się spotkamy :slight_smile:
Dzięki stary! :slight_smile: