anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dziękuję.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Dziękuję.

Na forum jestem od samego początku. Pamiętam dwie wielkie przemiany forum. VIII plenerów,  kilkanaście spotkań lokalnych, dziesiątki wspaniałych osób ( które poznałem tutaj, a z którymi widuję się na żywo), setki rozmów, rozwiązanych problemów, tysiące zdjęć. Niesamowite przeżycia. Niesamowite wspomnienia. Świetni ludzie!


Funkcja moderatora spadła na mnie, Lajama, Szwendaka i Tadeusza niespodziewanie. Dzień, w którym przyszła do nas ta informacja pamiętam bardzo dobrze (mimo, że było to ponad 5 lat temu!). Niesamowite uczucie: adrenalina, wyróżnienie, zaufanie. Miałem obawy, czy podałam, czy będę  w stanie odpowiednio balansować między regulaminem forum, firmowym wizerunkiem, a normalnością, której nie chciałem zmieniać. Dzięki Radkowi (RASTX) - wspaniałej osobie, która przez cały ten okres opiekowała się nami - współpraca z korporacją nabrała ludzkiej twarzy, a  zamiast słupków była normalność.
Był obcą osobą, a szybko wziął nas pod swoje skrzydła, stał się wsparciem technicznym, kompedium wiedzy, zdarzało się, że z naszej winy obrywał u przełożonych,  bywał naszym 'adwokatem', a stał się dobrym kumplem, na którym można polegać w każdej sprawie.

Dlatego informacja o zakończeniu współpracy SONY Europe z Radkiem oraz informacja o zamknięciu działu online w Polsce była dla mnie bolesnym ciosem. Ciosem poniżej pasa. Nie zamierzam komentować decyzji korporacji. Ocenę sytuacji pozostawiam dla siebie.  Mnie nie pozostaje nic innego, jak podziękować za 5 lat współpracy.

Rezygnuję.

W tym miejscu szczególnie chciałbym podziękować kilku osobom.

Rafałowi Wylegale (Rafiki, Foto Team) za to, że nas zauważył. Za wszystkie działania, pomysły, realizacje. Za rozmowy, w których zawsze chętnie uczestniczyłem. Dziękuję!

Jackowi Mirkowskiemu (Harnaś, Foto Team) za wsparcie sprzętowe w trudnej chwili, po kradzieży. Dziękuję za Twój spokój,  za dobre rady. Miło było spotkać tak wielkiego człowieka! Dziękuję!

Krzysztofowi Szablistemu (Szabla, Foto Team) za uśmiech,  za te wszystkie rozmowy, które dają do myślenia. Dziękuję!

Piotrkowi Parviemu (Foto Team) za wspólne sesje, za wsparcie na scenie, za każdą przybitą piątkę. Dziękuję!

Katarzynie Gwardys (SONY) za przymyknie oka na moje fotograficzne uzależnienie, za zrozumienie oraz naszą ostatnią rozmowę. Dziękuję!

Darkowi Słomka (SONY) za wsparcie Radka, za wyrozumiałość względem naszych zachowań i za zielone światło na plenery, które były niesamowitymi wydarzeniami.  Dziękuję!


Jeśli ktoś chce nadal oglądać moją twórczość zapraszam na poniższe strony:
www.korzeniec.pl
www.fb.com/korzeniecPL
www.forum.proclub.pl

Dziękuję i żegnam.
____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Nie było mnie tu kilka dni a tak wiele się zdarzyło, zawsze jest smutno gdy odchodzą ludzie którym coś zawdzieczamy a tak z całą pewnością było w przypadku Radka i Krisa. Na pewne rzeczy wpływu nie mamy ale swoim zachowaniem możemy wyrazić kim jesteśmy.

Kris, Twoje "DZIĘKUJE" wiele mówi  ...

Radek, byłeś na właściwym miejscu do którego teraz zmierzasz ... 

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Dziękuję kris.

 

Zrobiłeś niewyobrażalną robotę dla tej społeczności, niewiele jest osób, które równie dobrze jak ja wie, ile życia oddałeś w tym miejscu.

 

Bez wątpienia byłeś najlepszym Moderatorem i Expertem zarówno na poprzednim forum i aktualnej platformie. :thumbsup:

 

To musiała być dla Ciebie naprawdę trudna decyzja. Sam nie potrafiłem jej podjąć pomimo tego, iż jestem równie rozgorczony decyzją o zakończeniu współpracy z RASTX-em. 

 

Szacunek za wszystko. Za poświęcony czas, zdrowie, pasję i mega inicjatywę, dzięki której porwałeś wiele osób i zarażałeś radością z fotografowania.

 

Uważam, że za tyle lat poświęconych społecznie (nikt z nas nie pobierał nigdy wynagrodzenia), Sony powinno podziękować Ci w jakiś wyjatkowy sposób. :clap:

 

Na Twoją cześć: HIP HIP HURRA! :slight_smile:

 

Do zobaczenia!