anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Historia wyświetlonych gier PS5

profile.country.PL.title
Arcio_PL
Nowicjusz

Historia wyświetlonych gier PS5

Dzień dobry.

 

Jestem zarówno klientem jak i fanem produktów firmy Sony, a w szczególności konsol do gier od nastu lat. Jestem zmuszony poruszyć temat ostatnich zmian jakie dokonano, i nie bardzo jestem w stanie te ruchy pojąć. Jeszcze na prawdę niedawno przeglądając zakładkę Gry na profilu na konsoli można było znaleźć pełna historie odtworzonych od samego początku gier ps3-ps5 w tym nawet Ps vita. Nie oszukujmy się menu ma wiele nowych rozwiązań, jednym z właśnie nich było to. Możliwość wglądu w to w co się grało od samego początku istnienia konta jak dawno temu jak i jak długo. Co mam rozumieć przez to usunięcie tego (ps3 i vita)? Zdobywałem wiele platyn teraz po prostu nawet nie widać z czego ta suma się wywodzi? Dlaczego zrezygnowano z tak wielu bardzo fajnych opcji jak aktualności, społeczności potem dano wraz z ps5 super pomysł i możliwość z historia gier i nagle ja wycofano? Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego dzieją się tak negatywne zmiany dla graczy? Jestem osobiście bardzo zawiedziony ze zostajemy okrajani z tego co na chwile nam dano. I przykro mi na prawdę ze nie możemy mieć nawet na to zadego wpływu. Mnie ta zmiana bardzo dotknęła, ponieważ najpierw usuwano coś do czego się przyzwyczaiłem tyle lat a teraz ograbiono mnie z tego za co bardzo ceniłem ps5 i cieszyło mnie na prawdę ze coś takiego jest. Czasem mam wrażenie ze pewne rzeczy tutaj to kroki do tylu a nie do przodu co niezwykle mocno razi nas ,,graczy”. Proszę o odpowiedz, oraz życzę miłego wieczoru.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Na tym forum nie zajmujemy się Playstation, jeśli chcesz zgłosić problem, możesz to zrobić bezpośrednio do działu wsparcia technicznego Playstation: https://www.playstation.com/pl-pl/support/