anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak przenieść c1 z jednego komputera na inny

profile.country.PL.title
ArniGuo
Poszukiwacz

Jak przenieść c1 z jednego komputera na inny

Witam.

W związku z tym że zmieniłem komputer chciałbym przenieść C1 ze starego komputera na nowy.

Tu pojawia się problem bo nie do końca wiem jak.

Mogę prosić o sugestie i pomoc? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich na forum. 

Arek

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Czy nie wiesz jak zainstalować Capture One na nowym komputerze, czy chcesz przenieść dane/katalog, który dotychczas był używany?

profile.country.PL.title
ArniGuo
Poszukiwacz

Właściwie chodziło mi o program z zawartością z jednego kmputera na drugi, ale analizując sytuację może być zupełnie nowy zainstalowany. Też będzie dobrze. Po prostu zacznę pracę na zupełnie czystym programie. 

Nie jestem zawodowcem i nie mam zbyt wielu zdjęć na starym komputerze, a te co mam mogę na starym obrobić. 

 

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@ArniGuo  napisał(a):

Właściwie chodziło mi o program z zawartością z jednego kmputera na drugi, ale analizując sytuację może być zupełnie nowy zainstalowany. Też będzie dobrze.

 

 


Generalnie to przenosi się katalog Capture One z danymi z jednego komputera na drugi.

Nowa instalacja na nowym sprzęcie i tak jest konieczna. Więc jeśli nie chcesz się "bawić" w prznoszenie katalogów z danymi, chyba lepiej zacząć wszystko na nowym komputerze. 

 

W razie problemów pisz. Pomożemy :slight_smile: 

profile.country.PL.title
ArniGuo
Poszukiwacz

Dzięki za odpowiedź.

Lajam , czy możesz mi jeszcze powiedzieć czy nowa instalacja będzie gratis? Ponieważ C1 był dodatkiem do zakupionego aparatu i instalowałem go chyba ze strony sony. 

Ewentualnie gdzie znaleźć program do instalacji

Dzięki za poświęcony czas.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Masz capture one expres, czy capture one pro? Jeśli pierwszą wersje, to jest ona darmowa do ściągnięcia ze strony producenta oprogramowania, jeśli wersje pro, to powinieneś mieć klucz licencyjny przekazany wraz z aparatem, a sam program jest dościągnięcia ze strony producenta softu.

profile.country.PL.title
ArniGuo
Poszukiwacz

Dzięki Paweł.

Mam c1   one  EXPRESS. Rzeczywiście , tak jak mówisz i tak jak pisał Lajam, trzeba zainstalować nowy program. Ten darmowy. 

Dzięki za odpowiedź. Miło wiedzieć, że pomoc fachowców jest dostępna .

Serdecznie pozdrawiam.