anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak skontaktować się z Sony Polska?

ryba82
Użytkownik

Jak skontaktować się z Sony Polska?

Witam serdecznie.

Dlaczego numer kontaktowy do firmy Sony nie działa i nie odpowiadają na meile?

Proszę o jakieś działające namiary ponieważ te ze strony nie działają.

Pozdrawiam.

32 ODPOW. 32
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Czytam piszesz o standzie z telefonami i tym że były postawione gdzieś na uboczu...z mojej strony mogę Ci polecić napisać o tymnna Facebooku na sony mobile może ktoa Ci odpisze...

ryba82
Użytkownik

Tu nie chodzi o Telefon tylko o przedstawianie w zły sposób i o anty reklamę firmy Sony może nawet z premydytacją a przedstawiciele marki Sony na Polskę nie są zainteresowani tym faktem.

Reakcja powinna być szybka i zdecydowana powinni walczyć o dobre imię swojej firmy bez względu na to czy chodzi o telefon, aparat, telewizor.

Dzięki za radę, każda pomoc mile widziana,ponieważ jak widać jeśli my użytkownic produktów marki Sony nie zadbają o nią to nikt tego nie zrobi a już na pewno Pracownicy Polskiego oddziału, nie posiadam konta na Facebooku ale potaram się jakoś i tam dotrzeć ja jestem jak widać zdeterminowany szkoda że pracownicy Sony Polska nie są mimo że biorą za to pieniądze i jeśli nawet nie identyfikują się z Firmą w której pracują to są zobowiązani ponieważ to jest ich praca za którą otrzymóją wynagrodzenie. Nawet na forum nikt z przedstawicieli ww. firmy się nie zainteresował.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
ELZA11
Poszukiwacz

podany numer 801 382 462 NIE DZIAŁA

WYBRANY NUMER ZOSTAŁ ODŁĄCZONY!!!

To jakiś żart?

Poproszę o inny numer infolinii

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert
WP_ME_MontuS
Nowicjusz

Witam, dziś wchodząc na mój portfel na playstation store zauważyłem, że znikneły mi pieniądze nie wiem z jakiego powodu i dlaczego ale jestem przekonany że nic nie kupywałem a nikt nie mógł mieć dostępu do mojego konta, ponieważ mam dwuetapową weryfikacje konto poprzez sms na mój telefon, jeżeli państwo wie coś na ten temat prosił bym o jak najszybsze skontaktowanie sie ze mną poprzez tą wiadomość lub na mój email

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

plastation nie ma na tym forum, więc nikt Ci nie pomoże raczej, ale jedyne co przychodzi mi do głowy to samoczynne odnowienie abonamentu 😉

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry, @WP_ME_MontuS
w tym przypadku sprawę najlepiej zgłosić do działu pomocy Playstation:

 

tel. 22 397 89 24
https://bit.ly/2za3RmF

 

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Jendrzj63
Poszukiwacz

Telewizor model KD-49XD7005 WERSJA OPROGRAMOWANIA PKG6.6520.0252EUA

Po udostępnianiu internatu jest połonczenie brak internatu

Mam połonczenie z siecią,która nie ma dostępu do internetu

profile.country.PL.title
jotka48
Poszukiwacz

Od dziś nie mam dostępu do aplikacji stream poprzez internet np. You Tube i innych. 

czy wsparcie sie juz sie skończyło . Co zrobić ?

Jerzy Kałużny

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@jotka48  napisał(a):

Od dziś nie mam dostępu do aplikacji stream poprzez internet np. You Tube i innych. 

czy wsparcie sie juz sie skończyło . Co zrobić ?

Jerzy Kałużny


Możesz napisać coś więcej?

 

Co do YT spróbuj wykonać kroki opisane w tym wątku https://community.sony.pl/t5/rozmowy-ogolne/problem-youtube/m-p/2451603#M2616