anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jestem pod wrażeniem zakupu 65X90L a jak wy?

profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Jestem pod wrażeniem zakupu 65X90L a jak wy?

Po 10 latach jest Sony zastąpił Samsunga. Na razie kończę remont mieszkania. I sporadycznie oglądałem tv ale jak już to ogromnie jestem zadowolony z zakupu. 

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

 sumie dobry współczynnik ceny do możliwosci

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Jestem pod wrażeniem x95L ogólnie telewizory sony wyświetlają bardzo dobry obraz i są dobre praktycznie do wszystkiego...... niestety od lat mają te same problemy z którymi sony nic nie robi......
1. Uruchamianie amplitunera w środku nocy, często z dźwiękiem z dekodera satelitarnego. 
2. Różne problemy z matrycą kurz, nuchy za matrycą, nierównomierne podświetlenie itd. 
3. po 3 do 5 lat często padają płyty główne
4. Serwis, pogwarancyjny zwłaszcza, często bywa problematyczny:)

Podsumowując, bardzo podobają mi się nowe mini ledy od sony ale nie wiem czy przy zakupie kolejnego tv nie pójdę w stronę philipsa lub LG i nie dokupię sobie np apple tv 4k. 

Sony od lat ma te same problemy i nic z nimi nie robi..... niezależnie od tego czy kupiłeś tv z najniższej czy najwyższej seri........
 

profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Trochę mi zrobiło się smutno po twoim wpisie. To mój stary Samsung 55 cali gra 10 rok a ten Sony wytrzymuję tylko trzy cztery lat?  To po gwarancji trzeba kupić nowy nie Sony. Wszyscy chwalą te telewizory w każdym sklepie na forum w internecie. To co to za firma że tak kurtka mam żywotność? Pozdrawiam 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Niech Ci nie będzie smutno, mi jest smutno, że w pokoju obok mam 4 letni  tv samsunga za 1/4 ceny mojego tv który po prostu działa a u mnie po 3 latach pojawiły się 2 martwe piksele/ lub martwe muchy za matrycą i czeka mnie akcja serwisowa, na szczęście mam wykupioną 5 letnią gwarancje........ ale sam fakt że moje audio potrafi mnie obudzić w środku nocy, wiem że to wina TV a sony nic z tym nie robi faktycznie jest smutny
Mam nadzieje, że z twoim tv nie będzie takich problemów. 

profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Ile płaciłeś za wykupienie 5 letniej gwarancji. Ode mnie chcieli 2400 złotych zrezygnowałem. Wiem że mogę przez rok przedłużyć standardową. Dziękuję z góry za odpowiedź. 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

8499zł za tv+ 699zł za gwarancję,   najwyższa seria LCD sprzed 3 lat ale musiała być jakaś promocja bo 699zł za gwarancje to trochę mało w stosunku do tego co napisałeś. 

profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Jaka to gwarancja za 699 złotych . Sam bym za tyle kupił.

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Sony serwis exstra ale tak jak mówię musiała być na to jakaś promocja, często są takie w sony centre przy modelach telewizorów z najwyższych serii.  

profile.country.PL.title
Franek64
Użytkownik

Już wiem dzwoniłem. Jest to przedłużenie gwarancji do 5 lat a nie ubezpieczenie jak chcą w sklepach. Kosztuje 699 złotych na 5 lat.  Dziękuję pozdrawiam.