anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Konkurs Sony

Joanna------
Początkujący

Konkurs Sony

Dlaczego mimo prób nie mogę wstawić zdjęcia do konkursu??

10 ODPOW. 10
neti-----
Początkujący

:| a jak można usunąć zdjącia z galerii konkursowej?? :cry:

daro822
Początkujący

A jak mozna zobaczyc wyniki konkursu czy ten casly konkurs i ta strona jest serio???

neti-----
Początkujący

:nauseated_face:

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Z informacji jakie uzyskałem wynika, że usuwanie zdjęć jest już możliwe. Każdy użytkownik może usunąć zdjęcie, ale nie może zastąpić go nowym.

Wyniki konkursu będą dostępne po jego zakończeniu - konkurs trwa 4 tygodnie. Organizatorem konkursu jest "Nasz-klasa". Szczegóły są dostępne na stronie:
http://nasza-klasa.pl/sony, w zakładce konkurs.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
neti-----
Początkujący

;) dziękuję za odpowiedz ;) :nauseated_face:

thiela
Początkujący

No dobra, konkurs zakonczyl sie 10 grudnia. Minelo juz 7 dni, a wynikow nie ma.

"Ich nazwiska zostaną również zamieszczone w sekcji „Laureaci" najpóźniej w terminie 7 dni od zakończenia konkursu."

Sytuacja, jak w kazdym tego typu konkursie. Jak zwykle opoznienia i niedotrzymywanie slowa. Kiedy wiec mozna spodziewac sie rozstrzygniecia konkursu?

onn-----
Początkujący

i co teraz, zeby usunac swoje foto musze przeleciec cala galerie konkursowa? hehe smieszne to jak ten konkurs troche ;]

rafal------
Początkujący

Drodzy Użytkownicy. Zwycięzcy oraz osoby wyróżnione zostały powiadomione o wygranej. Otrzymanie nagrody wiąże się z koniecznością spełnienia określonych w regulaminie warunków. Jeśli wybrana osoba nie spełni tych wymagań konieczne będzie wyłonienie kolejnego zwycięzcy/osoby wyróżnionej. Po otrzymaniu pełnej listy zwycięzców i spełnienie przez wygranych wszystkich warunków możliwość usuwanie zdjęć konkursowych znowu będzie możliwa. Osoby, którym bardzo zależy na usunięciu ich zdjęcia prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem obsługi Użytkownika. Na chwilę obecną prosimy o cierpliwość. Zespół nasza-klasa.pl

Didi-----
Początkujący

Na wstępie chce pozdrowić i pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu.Sama nie startowałam ale śledziłam przebieg zdarzeń:)Zachwycałam się wieloma,wieloma z nadesłanych prac... wiele z nich nie wywarło na mnie wrażenia. Ale konkurs fotograficzny dla mnie to "fotografia" a nie komputerowa obróbka fotografii-może brzmi to staroświecko ale równie dobrze można by zorganizować konkurs na najpiękniejsze piersi i wręczyć nagrodę "silikonowym cyckom". Naprawdę boli mnie to, że prawdziwa fotografia powoli umiera.Nie chce w tym liście obrażać i podważać profesjonalizmu komisji ale to jest "Mój punkt widzenia";)(