anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Konto EA podpięte do konta Sony

profile.country.PL.title
Eliasz
Nowicjusz

Konto EA podpięte do konta Sony

Cześć, mam problem odnośnie konta EA (Electronic Arts) podpiętego do mojego konta Sony w PlayStation. Zakupiłem grę od EA, po próbie jej uruchomienia otrzymałem informację, że konto EA podpięte do mojego konta Sony jest nieaktywne i mam je ponownie aktywować. Problem w tym, że z tego konta EA nie korzystałem od lat i nie mam już do niego dostępu. Czy istnieje możliwość odpięcia tego starego konta EA i zalogowania na nowe?

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

A nie prościej zalogować sie na EA nawet jak by trzeba było zresetować hasło? Bez logowania odpięcie konta to ja słabo widzę

profile.country.PL.title
Eliasz
Nowicjusz

Niestety to nie takie łatwe - tak jak napisałem nie mam do niego dostępu. Problemem nie jest samo resetowanie hasła tylko fakt, iż adres mailowy podany do tego konta jest nieaktualny i do niego nie mam dostępu (mówimy o skrzynce do której logowałem się ostatni raz kilka lat temu).

 

Domyślam się, że to nie taka prosta sprawa odłączyć konto EA z konta Sony ale może jakaś dobra dusza z Sony podejmie się tego działania 🙂 Próbowałem znaleźć numer lub mail do pomocy Sony lecz takowego nie znalazłem, może ktoś jest w posiadaniu?

profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

najelpiej skontaktowac sie ze wsparciem Playstation pod numerem 22 584 42 22 lub skorzystanie ze strony https://www.playstation.com/pl-pl/support/

profile.country.PL.title
Eliasz
Nowicjusz

Niestety to nie takie łatwe - tak jak napisałem nie mam do niego dostępu.
Problemem nie jest samo resetowanie hasła tylko fakt, iż adres mailowy
podany do tego konta jest nieaktualny i do niego nie mam dostępu (mówimy o
skrzynce do której logowałem się ostatni raz kilka lat temu).

Domyślam się, że to nie taka prosta sprawa odłączyć konto EA z konta Sony
ale może jakaś dobra dusza z Sony podejmie się tego działania :slight_smile: Próbowałem
znaleźć numer lub mail do pomocy Sony lecz takowego nie znalazłem, może
ktoś jest w posiadaniu?