anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Martwa Xperia 10, nie da się włączyć itp.

profile.country.PL.title
pawel01ivan
Nowicjusz

Martwa Xperia 10, nie da się włączyć itp.

Witam.

Dzisiaj moja półroczna Xperia 10 nagle przestała działać. Przy ok 50% baterii, padła i nie można nic z nią zrobić. Po podłączeniu nie wydaje się ładować (dioda się nie świeci, żadnej reakcji telefonu), nie działają także żadne specjalne kombinacje uruchamiające jakie udało mi się znaleźć (power na 10s, power + vol- na 6 i 120s). Jedynie w aplikacji Xperia Companion po zaznaczeniu opcji "Nie można wykryć lub uruchomić mojego urządzenia..." system daje standardowy sygnał dźwiękowy po podłączeniu telefonu, ale poza tym nic nie można zrobić. Opcja naprawy urządzenia także wydaje się nie działać w tym przypadku.

Wyczytałem dzisiaj, że te modele miewają od czasu do czasu zanik dotyku, ale po wyłączeniu i włączeniu ekranu problem znikał na jakiś czas. U mnie także on występował jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie.

Czy jestem w stanie coś jeszcze samemu zdziałać w tym przypadku? Telefon jest ciągle na gwarancji, nabyłem go u operatora.

Tagi (1)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

ciężko cokolwiek poradzić na odległość bez obejrzenia telefonu. Skoro smartfon jest nadal na gwarancji, najlepszym wyjściem będzie udanie się do operatora i oddanie go do diagnozy i naprawy.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pawel01ivan
Nowicjusz

Telefon jest już u operatora.