anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Moje uwagi odnośnie Xperii 10 IV

profile.country.PL.title
KMyL13
Nowicjusz

Moje uwagi odnośnie Xperii 10 IV

Witam. 
Jestem szczęśliwym posiadaczem Xperii 10 IV,  zakupu nie żałuję, a gdybym musiał wymienić ten smartfon, to nadal rozważałbym nowsze Xperie. Bardzo się cieszę, że pomimo braku swoistej reklamy, jak i znaczącej pozycji na rynku odkryłem, że są Xperie :S

Aczkolwiek mam drobne uwagi.


Co prawda nie jestem jakimś zapalonym graczem mobilnym, jak i tego problemu oprogramowaniem nie da się raczej naprawić, ale telefon po dwóch meczach w grze Hearthstone potrafi się porządnie nagrzać...

Aczkolwiek smartfon ma według mnie dość irytujące dwa problemy, które nie zniknęły, a raczej nawet się pogorszyły wraz z aktualizacją do najnowszego Androida:
1) Latarka lubi się nie włączać. Często wracam przed północą do domu, wyciągam moją Xperię i klikam na przycisk "latarka" co by sobie podświetlić zamek do drzwi i czasem potrzebował smartfon 3 kliknięć na ową ikonkę latarki, aby się odpaliła. Czasem działało za pierwszym razem, a czasem potrzebowało 2-3 kliknięć. Po aktualizacji do najnowszego Androida częściej działa za pierwszym razem, ale zdarza się, że klikam 6-7 razy i nie chce się włączyć.

2) Bluetooth czasami potrafi się nie uruchomić: klikam w ikonę, a nawet wchodzę w ustawienia i wchodzę w zakładkę Bluetooth i klikam i nic. Dopiero po restarcie smartfona Bluetooth działa - od razu się po restarcie sam odpala, tak jakby był włączony...

3) No i w sumie przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz - też po aktualizacji do najnowszego androida: diagram zużycia baterii. Po aktualizacji do najnowszego androida zakłada zużycia baterii nie resetuje się po naładowaniu o pełna, gdy używam opcji ochrony baterii - w moim przypadku do 90 %.
W poprzedniej wersji androida działało to OK, a teraz diagram (tyle szczegółów napchali w tym nowym androidzie, że nawet podział na poszczególne aplikacje jest) resetuje się tylko wtedy, gdy raz na jakiś czas smartfon będzie chciał naładować się do pełna, do 100% w celu sprawdzenia żywotności baterii.

Tak piszę swoje smęty, aby "w razie w" jacyś programiści  może się temu przyjrzeli i może by to poprawili w nadchodzących aktualizacjach, jak i żeby dać znać, że są ludzie którzy Xperie kupują i sobie je chwalą :wink:

 

Pozdrawiam.

 

PS: czemu nie ma "tablicy" na smartfony? 😕

Tagi (2)
0 ODPOWIEDZI 0