anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Naprawa gwarancyjna

profile.country.PL.title
llukasz2
Poszukiwacz

Naprawa gwarancyjna

Chciałbym się dowiedzieć odnośnie doświadczeń z naprawą gwarancyjną door to door. Jako zwolennik od lat marki sony zakupiłem kolejny sprzęt tj głośnik multimedialny hmc v71d. Zepsuł się napęd cd. Drobna naprawa. Zgłosiłem przez internet, sprzęt na gwarancji, spakowałem, pozabezpieczałem, nakleiłem oznakowania gdzie góra paczki itp. Wręcz nadgorliwie. Sony wysłało własnego kuriera UPS door to door posiadającego już własną etykietę wysylkową i zabrali sprzęt to serwisu Pram na Połczyńskiej w Warszawie. Serwis skontaktował się ze mną, że otrzymali paczkę uszkodzoną. Poprosiłem o zdjęcia. Tu szok. Uszkodzonia fatalne. Sprzęt zmiażdżony bądź zrzucony z dużej wysokości. Wycena naprawy 1800 zł. Podkreślam, że uszkodzenia kolosalne. W opinii autoryzowanego serwisu Pram odpowiedź, że źle spakowałem. Zapewniam, że spakowałem dobrze z użyciem wszystkich wypelniaczy, folii bombelkowej, wypełniaczy powietrznych, poduszek powietrznych etc. Generalnie ochronić przed takimi uszkodzeniami nic by nie pomogło, sprzęt zmiażdżony Serwis umywa ręce choć to sony zamawiało kuriera. Nie otworzyli paczki przy kurierze mimo ewidętnych uszkodzeń przesyłki. To kurier pomimo gotowej etykiety nie oznaczył paczki jako wrazliwa. Generalnie jestem w szoku jak takie zaniedbania mogą mieć miejsce. Najgorsze jest, że autoryzowany serwis nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. Prawnik po zapoznaniu się z materiałem a szczególnie ze zdjęciami uszkodzeń wskazuje śmiało drogę sądową przeciw Sony gdyż to Sony jest stroną w sprawie. Czy ktoś przerabiał kiedyś taką sytuację? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Na forum nie zajmujemy się tematem gwarancji/reklamacji, zalecam kontakt z Support za pomocą formularza w linku:

 

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics