anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nergal w TVP 2

bylysoniak
Początkujący

Nergal w TVP 2

Niniejszym informuję, że jako wieloletni użytkownik sprzętu firmy SONY przestaję kupować produkty w/w firmy. powodem mojej decyzji jest podpisanie kontraktu TVP 2 ze znanym satanistą i nihilistą Adamem Darskim vel Nergalem. Będzie on występował w programie The Voice of Poland, którego sponsorem jest f-ma Sony. Będę również namawiał swoich znajomych do bojkotu produktów Sony.

16 ODPOW. 16
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/omatko.gif

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
Thanatos
Poszukiwacz

Koniecznie przestań też płacić abonament i zdejmij zdjęcie Pospieszalskiego znad łóżka! :c34

bylysoniak
Początkujący

Zgodnie z poleceniem Twoim i Twoich mocodawców zdjąłem znad łóżka portret Pospieszalskiego; ojca dyrektora też usunąłem. Teraz obok pamiątki z Pierwszej Komunii wisi

edit Lajam:
Bardzo proszę wszystkich o powstrzymanie się od wycieczek osobistych.

katarzynka-----
Początkujący

Bez przesady to nie powód do bojkotu!!! Zresztą mi tam się bardzo podoba program The Voice of Poland, całą jego idea i tym bardziej, że wspiera go Sony, brawo. A co do Nergala, to fajny ma uśmiech :slight_smile: hi

didus0
Początkujący

Szysta glupota :c7 nie ma lepszej firmy !!! Polecam teraz zakup Manty :thumbsup: i i polec swoim znajomym :c20

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

didus0 napisał(a):

Szysta glupota :c7 nie ma lepszej firmy !!! Polecam teraz zakup Manty :thumbsup: i i polec swoim znajomym :c20


Bardzo proszę stonowanie wypowiedzi. Uszanuj czyjeś stanowisko. Nie będziemy tolerować obrażania użytkowników. :c29

didus0
Początkujący

Nie chcialem nikogo obrazic!!! Jesli tak to zabrzmialo to PRZEPRASZAM :c22 :c22 :c22

profile.country.PL.title
.Enzo.
Poszukiwacz

A co nas to obchodzi?
To nie kupuj. Sprawdź jeszcze jakie firmy go sponsorują i czyich produktów używa i też ich nie kupuj. Życzę dalszych osiągnięć intelektualnych :)

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

To jest żart?