anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nergal w TVP 2

bylysoniak
Początkujący

Nergal w TVP 2

Niniejszym informuję, że jako wieloletni użytkownik sprzętu firmy SONY przestaję kupować produkty w/w firmy. powodem mojej decyzji jest podpisanie kontraktu TVP 2 ze znanym satanistą i nihilistą Adamem Darskim vel Nergalem. Będzie on występował w programie The Voice of Poland, którego sponsorem jest f-ma Sony. Będę również namawiał swoich znajomych do bojkotu produktów Sony.

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

rakastan napisał(a):

To jest żart?


Każdy ma prawo do własnej opinii ;)
Nie mniej jednak nie ma co trupów z szafy wyciągać :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
waltur
Początkujący

A ja wprost przeciwnie. Zacznę kupować produkty, które wspiera ten sympatyczny facet.

profile.country.PL.title
Sebol.
Użytkownik

kris napisał(a):

rakastan napisał(a):

To jest żart?


Każdy ma prawo do własnej opinii ;)
Nie mniej jednak nie ma co trupów z szafy wyciągać :c20


Po pierwsze: Nie ukrywam że też myślałem że to żart.
Po drugie: Każdy ma prawo do własnej opinii ale dobrze jeśli jest ona racjonalna !!!

tihomax4
Początkujący

Oni chcą się chyba pozbyć Nergala. Tak gdzieś wyczytałem.
Mnie to on się kojarzy i tak tylko z "Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent..."

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Nergalu pozwolę się nie wypowiadać bo moderatorowi roboty niepotrzebnie narobię :c20
powiedzmy o :smileyevil: wystarczy....
ale nie rozumiem jak można z powodu że :smileyevil: Sony "finansuje", "sponsoruje" rezygnować z kupowania produktów, przecież normalny człowiek przy zakupie danych rzeczy, czy usług kieruje się tym jaki jest stosunek ceny do jakości, ewentualnie może prywatne sympatie, wybrałem Sony gdyż miał na chwilę zakupu właśnie najlepszy stosunek ceny do jakości i tyle...nie dostałbym za cenę poniżej 2000,00 PLN lepszego sprzętu foto i tylko to przesądziło.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
_Antek
Nowicjusz

Nergalu pozwolę się nie wypowiadać bo moderatorowi roboty niepotrzebnie narobię :c20
powiedzmy o :smileyevil: wystarczy....
ale nie rozumiem jak można z powodu że :smileyevil: Sony "finansuje", "sponsoruje" rezygnować z kupowania produktów, przecież normalny człowiek przy zakupie danych rzeczy, czy usług kieruje się tym jaki jest stosunek ceny do jakości, ewentualnie może prywatne sympatie, wybrałem Sony gdyż miał na chwilę zakupu właśnie najlepszy stosunek ceny do jakości i tyle...nie dostałbym za cenę poniżej 2000,00 PLN lepszego sprzętu foto i tylko to przesądziło.




Tylko po zwracać uwagę na takie komentarze jak ten na samej górze i bez sensu wrzucać evile w Boże Narodzenie. Whatever, w każdym razie robienie szumu wokół Nergala żadnego skutku nie przyniesie, wszyscy tylko nakręcają się niepotrzebnie. ;]

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ja uważam, że 'wszystko i nic' zostało już tutaj napisane.
Nie uważam również za sensowne kontynuowanie dyskusji w tym temacie. Kolega bylysoniak zarejestrował się, stworzył temat, wypowiedział się i myślę, że wystarczy, tej jakże drażliwej dyskusji.
Wątek zamykam.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer