anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

OPINIA o SONY ciąg dalszy DRAMATU:)

profile.country.PL.title
musik811
Użytkownik

OPINIA o SONY ciąg dalszy DRAMATU:)

Przedstawiam lakoniczne i niejasne odpowiedzi od Sony na moje pytania. Jak mogą pisać że w pełni wspiera nowe konsole skoro DOLBY VISION wyłączone, strefowe wygaszanie jest wyłączone...zamiast odpowiedzi przesyłają w linkach definicję:) a żeby tego było mało wprowadzają CENZURĘ!!! Na pytanie dlaczego negatywny komentarz jest dla nas niewidoczny, pracownik SONY odpowiada "Dla mnie widoczny":)  Tak wiem że dla SONY widoczny ale dla nas  bo wam nie pasuje jak ktoś o was piszę prawdę. To już nie Polska czy Japonia ale chyba jestem w Korei Południowej:) 

 

Moja wiadomość do SONY:

A co z odpowiedź na moje pytanie które zadałem w e-mail? Chodzi o pełne wsparcie VRR i ALLM? Reklamujecie i zapewniacie pełne wspacie dla nowej generacji konsol i co ponad 1.5 roku od premiery i nie macie pojęcia co z tym zrobić!!! W dwóch poprzednich wiadomościach o to pytałem i nadal nie otrzymałem odpowiedzi mimo że o to prosiłem. Co pytanie niewygodne?!!! 
Teraz nie proszę tylko żądam konkretnej i rzeczowej odpowiedzi. Jak wam nie wstyd !!! To jest jawne oszustwo!!!
 
Odpowiedź od SONY:
Dziękujemy za kontakt z firmą SONY,
Nawiązując do zgłoszenia, informuje, iż jest aktualizacja z 1 grudnia o numerze v6.1554, która zapewnia obsługę funkcji VRR:
https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-xh90xx_x90xxh_x91xxh_xh92xx-series/kd-65xh90...
 
Moja wiadomość do na powyższą odpowiedź SONY:
 
SONY żarty sobie robicie?. Proszę nie unikać po raz kolejny odpowiedzi na konkretnie zadane pytania.
Ja wiem że jest aktualizacja VRR z 1 grudnia. Nawiązałem o tym w pierwszym emailu. Własnie ta aktualizacja
o nr v6:1554 wyłączyła mi dźwięk w konsoli oraz sprawiła że wejście HDMI 4 (2.1) jest niewidoczne.
Ponawiam pytania: 
1. Czy aktualizacja nr v6:1554 VRR w pełnym zakresie wspiera konsole nowej generacji tak jak zapewnialiście i reklamowaliście (chodzi o funkcję VRR i ALLM)?
2. Czy włączenie VRR wiąże się z ciągle obecnym problemem w grach 4K i 120 kl. / s, a także z wyłączeniem Dolby Vision?
3. Czy można liczyć na  głębie obrazu przy włączonej zmiennej częstotliwości odświeżania –  czy strefowe wygaszanie jest wtedy wyłączone?
4. Co z funkcją ALLM ? Czy ona jest, czy działa a jeśli tak to proszę o odpowiedź w jakim zakresie.
5. Dlaczego mój negatywny komentarz/opinia na waszej oficjalnej stronie dotyczący zarejestrowanego produktu tj: Telewizora Sony XH9096 oraz tej że firmy jest niewidoczny dla mnie i innych użytkowników?
 
Odpowiedź od SONY na powyższe pytania:

Dziękujemy za kontakt z firmą SONY,
Nawiązując do zgłoszenia, przesyłam odpowiedzi:
1. Tak
2. Nie
3. https://www.sony.pl/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-65xh9096/articles...
4. https://www.sony.pl/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-65xh9096/articles...
5. Dla mnie widoczny.

 

Niech Państwo sami ocenią czy was zadowalałyby takie odpowiedzi. Pozdrawiam.

 

 

 
 
 
 
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
D-ari.
Użytkownik

No po co Ci HDMI 2.1 kup se pegazusa i już . Dałem sobie spokój z Sony nie będę się jak to się mówi kopał z koniem , w związku z tym iż tych naszych opinii nikt nie widzi wstawiam wszystko wraz z opisem i linkiem do filmu który nagram  na Yutuba pójdzie na fejsa . Nie mam wielu znajomych bo nie zbieram ale moja żona ma np. 5000 klientów , kolega w GB też coś koło tego i to w całej europie też poważni ludzie w zasadzie też klienci , bracia cioteczni jeden w USA drugi w Kanadzie pójdzie w świat , czekam jeszcze tylko na korektę tłumaczenia z translatora po angielsku , po niemiecku już mi odesłano a angielski będę miał w sobotę lub niedziele .

profile.country.PL.title
musik811
Użytkownik

"No po co Ci HDMI 2.1 kup se pegazusa i już" Nie do końca rozumiem o co ci chodzi w pierwszym zdaniu🤔 ale ok taka twoja opinia.

Z kolei po co tobie po co czysta matryca w telewizorze...zakurzyła ci się? to kup se nowy telewizor z czystą i już. 

Obydwaj dokonaliśmy zakupu TV od tej firmy, obywaj chcieliśmy tylko dostać towar za jaki zapłaciliśmy, obydwaj dostaliśmy nauczkę jak wygląda współpraca z tym "producentem" SONY. Każdy z nas miał swoje priorytety kiedy dokonywał zakupu i patrzył na specyfikację...mi zależało w dużej mierze na możliwościach telewizora co do nowej generacji konsoli bo trochę gram z synem...tobie zapewne chodziło o jakość obrazu. Mimo wszystko życzę powodzenia.