anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

pęknięta szybka

ROZWIĄZANE
amnes1
Nowicjusz

pęknięta szybka

Witam. 
Ostatnio zakupiłem w salonie u operatora Xperie L. Telefon ogólnie działą bez zarzutów i zero zacinania. Ale dzisiejszego dnia telefon leżał na biurku podszedłem do drzwi balkonowych i gdy je otworzyłem usłyszałem tylko trzask. Wracam do biurka siadam za chwilę patrzę na telefon a tam cała szybka rozsypana w drobny mak. Teraz właśnie mam pytanie czy obejmuję to gwarancja ? Czytałem na forach (głównie zagranicznych) że takie rzeczy się dzieją.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witam serdecznie,

 

Po zasięgnięciu opinii u naszych ekspertów, polecam skontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną Sony Mobile telefonicznie pod numerem: +48 22 22 77 444 lub na email: questions.pl@support.sonymobile.com.

 

Niestety bez szczegółowych informacji lub oględzin urządzenia nie jesteśmy w stanie na forum wydać  odpowiedniej opinii na temat naprawy. Dziękujemy jednak za poinformowanie nas o problemie i mamy nadzieję, że sprawa zakończy się pomyślnie.

 

Pozdrawiam, Barbara_K

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witam serdecznie,

 

Po zasięgnięciu opinii u naszych ekspertów, polecam skontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną Sony Mobile telefonicznie pod numerem: +48 22 22 77 444 lub na email: questions.pl@support.sonymobile.com.

 

Niestety bez szczegółowych informacji lub oględzin urządzenia nie jesteśmy w stanie na forum wydać  odpowiedniej opinii na temat naprawy. Dziękujemy jednak za poinformowanie nas o problemie i mamy nadzieję, że sprawa zakończy się pomyślnie.

 

Pozdrawiam, Barbara_K