anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomocy

profile.country.PL.title
Matimuczek
Poszukiwacz

Pomocy

Witam 

Dwa dni temu kupiłem PS4 slima. Po przyjściu do domu rozpakowałem ja i podłączyłem no i pojawił się pierwszy problem obraz z PS4 nie pojawiał się na monitorze a więc próbowałem powtórzyć czynność od nowa i niestety nic. Po kilku próbach podłączyłem wejścia od HDMI w odwrotny sposób no i zadzialalo ale przed tą czynnością nie wyłączylem PS4 i odłączyłem kabel HDMI w sposób nieprawidlowy tak że w wejściu pojawiły się iskry i odgłos spiecia bądź też na odwrót zrobiłem czyli włączona konsola a ja podłączam kabel HDMI ale chodzi mi o ten sam fakt czyli o spieci bo byłem zestresowany i wkurzony że kupiłem wadliwy produkt. A więc włączyłem konsole i wsyztsko gra . Ale w grze pojawiały się problemy gierka chodzi dobrze ( NFS payback) ale co się dzieje tektury budowli czy też samochodów dopiero się albo tworzą albo przy podjeździe poprawiają w przerywnikach samochody lądują się od podstaw z wyostrzaniem się fragmentów cztvtes pojawiaja się znikające samochody. I proszę pomocy co robić czy to wina tego spięcia które mogło uszkodzić coś w środku czy może też wada produkcyjna.  Proszę niech ktoś mi coś odp bo już nie wiem co robić .😩

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Sprawdź inną grę demo jakieś z neta ściągnij konsola pod neta podłączona ściągnęły się aktualizację do gry konsola nowa czy z drugiej reki

profile.country.PL.title
Matimuczek
Poszukiwacz

Konsola nowa grałem w the last of as redmaister to tam chodziło gladziutko aktualizacje zainstalowane nowe odrazu po odpaleniu 

Jedyne spadki w tej grze drugiej przy wyjściu z podziemi do miasta gdzie jest więcej szczegółów ale potem znów gladziutko

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Weź pod pachą konsolę z tytułu rękojmi pokaż o ce be niech dają drugą

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

może być że pamięć się wyspała karty graficznej skoro na początku w ogóle nic nie wyświetlał objawia sie to na pc kropkami artefaktami roznymi zdarza się nawet rtx 2080 Nvidia mają z tym problem. Na ps4 trudno powiedzieć jaki objaw będzie spadki płynności the last nigdy u siebie nie dostrzegłem a ostatni grałem bo w ps plusie dawali.

profile.country.PL.title
Matimuczek
Poszukiwacz

Ty bym mógł tak zrobić bo z tym kablem omijając ta moja głupotę .tym spięciem i tak było coś nie tak że musiałem inna strona podłączać kable żeby zadziałało ale kuźwa w media expert mi mówili że oni nie mogą od ręki dać tylko muszą wysłać za granicę do serwisu i jak wyjdzie że z mojej winy to jescze bulic będę musiał za to ale ***** rozumiem żeby piorun Jebna a jednarozowe to pikuś więc wątpię żeby tak odrazu już w środku się zjevalo

profile.country.PL.title
Matimuczek
Poszukiwacz

Jak to się wysypala że przez te spiecie

profile.country.PL.title
Matimuczek
Poszukiwacz

Czy ktoś jeszcze wie co robić

????

 

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Nie przez spiecie wadliwa kość. Jest zapis regulaminu media paragraf 7 REKOJMIA przeczytaj. Powiedz a kupiłeś konsolę przez stronę internetową z odbiorem w sklepie ? Jeśli tak masz prawo na zwrot 14 dni i to bez łaski twardo i stanowczo!