anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z Xperia 10 III (XQ-BT52)

profile.country.PL.title
wojtek13
Nowicjusz

problem z Xperia 10 III (XQ-BT52)

Witam mam następujący (od nowości) problem z moim Xperia 10 III - przy pewnych czynnościach np. zapisaniu nowego kontaktu pojawia się na dole ekranu okienko informujące o tym fakcie. Wyświetla się dość długo (ok 30 sekund), nie da się skasować, wchodzi na klawiaturę. Innymi słowy dopóki się wyświetla nie da się z telefonu korzystać. Co z tym zrobić? Zgłosiłem to do customer support ale mam wrażenie, że mnie zlekceważyli bo zaproponowali cała procedurę resetowania telefonu a jak to nie pomoże to do serwisu a z kolei na infolinii powiedziano coś przeciwnego tzn, że problem jest znany i nie da się go rozwiązać. Czy ktoś ma może taki problem, czy to rzeczywiście jest tylko w moim telefonie?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Akurat Xperię 10 III mam jako drugi telefon i szczerze nie mam takiego efektu. Czy to sie zadziało po jakiejś aktualizacji?

profile.country.PL.title
wojtek13
Nowicjusz

Właśnie nie, tak było od początku. Np wpisuję nowy kontakt to na dole pojawia się w dymku informacja, że to zrobiłem i znika po ok. 1/2 minuty. A w tym czasie zasłania to co jest pod dymkiem i utrudnia dalsze czynności. Żadne klikanie w dymek nie pomaga:)