anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PROBLEM Z XPERIA SP

wala997
Nowicjusz

PROBLEM Z XPERIA SP

- bardzo często przy przegladaniu internetu nagle wylacza sie przegladarka i pojawia się ekran głowny telefonu !!! 

wlaczam jeszcze raz i to samo w kółko , sprawdzałem różne przegladarki i na kazdej to samo

- i jeszcz jeden prolbem z klawiatura, która również podczas przegladania internetu czasem nie chce sie wysunac co jest bardzo irytujące 

jak macie cos w temacie to prosze o pomoc 

z góry dziekuje

 

ps moze jak wreszcie dadza aktualizacje to problem zniknie, mialem samsunga galaxy s plus i tam nigdy tak nie mialem hrrr

Tagi (3)
5 ODPOW. 5
n_bradley
Poszukiwacz

U mnie problem z wyłączającą się przeglądarką również pojawił się kilka razy, ale mam znacznie poważniejszy problem. Telefon posiadam jakieś 3 miesiące, przez 4 tygodnie był już na gwarancji, bo pojawił się problem w postaci niemożności ładowania telefonu!!! Podłączałem go zarówno do gniazdka jak i przez usb i nic, mało tego, czasami udawało się go naładować jak był wyłączony, ale to tylko wtedy gdy miał lepsze dni.

 

Po odebraniu telefonu z serwisu wszystko wydawało się być w porządku, ale jedynie do czasu... Dzisiaj problem powrócił, nie mam w ogóle możliwości, aby go naładować. Szukałem na necie jakiegoś info, czy ktoś ma podobny problem, ale póki co za wiele na ten temat nie znalazłem.

 

Ktoś coś wie o co kaman?

sila60
Nowicjusz

Mam to samo, jak sobie poradziłeś?
Paleczkasz
Nowicjusz

Również mam taki problem, w dodatku jak gram w gry to większość z nich mi wywala na pulpit po kilkunastu sekundach. Nowy telefon a jest właściwie bezużyteczny przez to. Pisałem do supportu Sonego niestety nikt nie był łaskaw mi odpisać... Jeżeli ktokolwiek ma pomysł jak to rozwiązać, proszę o udzielenie rady.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj,

 

Ponieważ Twój problem dotyczy telefonu Sony Xperia, najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się bezpośrednio z infolinią Sony Mobile:
telefon +48 22 22 77 444,
e-mail: questions.pl@support.sonymobile.com

Pod tym linkiem znajdziesz również formularz e-mail, za pomocą którego można wysłać wiadomość do działu pomocy technicznej Xperia Care.

 

Życzę powodzenia i pozdrawiam,

Agnieszka_J

kielba
Nowicjusz

witaj, miałem tak samo, mi pomogło jak znacząco zwolniłem miejsce i na karcie sd i w pamięci telefonu.

To samo dotyczy klawiatury. Zrobiłem tak i jak ręką odjął:)