anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Hc 700

jagna-----
Początkujący

Sony Hc 700

Mam pytanko- czy ktoś coś słyszał o takiej kamerze Sony HC 700.Dostałam taką w prezencie ale z angielską instrukcją ,w której bardzo mało pisze.Prosze o pomoc. Dzięki .Pozdrawiam. ;)

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witaj,
Podany symbol kamery nie znajduje się w naszej bazie produktów. Jeżeli możesz, to proszę o zamieszczenie kilku zdjęć prezentujących kamerę. Pomocne będą fotografie:
1.bocznej części z ekranem LCD – ekran zamknięty
2.przedniej części, tak aby widoczne były dane obiektywu ( obiektyw bez osłony )
3.dolnej części, tak aby widoczna była tabliczka z nazwą kamery.

Proszę również o informację w jaki sposób kamera dokonuje zapisu, np. kaseta miniDV, wbudowany dysk twardy, wymienne karty pamięci ( jaki rodzaj kart ).

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
jagna-----
Początkujący

Witam Panie Radku.
Przesyłam w załączeniu link na który znajdują sie zdjęcia identycznej kamery jak moja.Jeżeli bedzie mi Pan mógł pomóc będę wdzięczna.
Pozdrawiam. Kasia
http://www.tomtop.com/product_1056.html

oldguest
Początkujący

To nie jest produkt Sony. Miałem ją kiedyś w rękach. Ten otwór pod "obiektywem" to jest prawdziwy obiektyw!! Zoom tylko cyfrowy. A to co wygląda na obiektyw to jest wizjer "na przestrzał" 12MPix to ma rozdzielczość VGA! Najlepsze jest jak sie otworzy pokrywę gdzie niby jest napęd DVD. Znajduje się tam płytka ze sterownikami (bo to działa także jak webcam) i pisze "for storage only" oczywiście lasera ani żadnego napędu też nie ma.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

jagna napisał(a):

Witam Panie Radku.
Przesyłam w załączeniu link na który znajdują sie zdjęcia identycznej kamery jak moja.Jeżeli bedzie mi Pan mógł pomóc będę wdzięczna.
Pozdrawiam. Kasia
http://www.tomtop.com/product_1056.html"


Zaprezentowany pod podanym adresem model kamery nie jest podobny do produktów proponowanych przez naszą firmę.
Kamery Sony do zapisu wykorzystują, kasety Digital8, kasety miniDV, płyty DVD, wbudowany dysk twardy lub karty pamięci Memry Stick. Natomiast widać, że zaprezentowany model wykorzystuje inny rodzaj kart - karty SD. Dodatkowo na każdym obiektywie kamery Sony zamieszczona jest nazwa naszej firmy lub w przypadku wykorzystania obiektywu wysokiej jakości nazwa firmy Carl Zeiss. Obawiam się, że w tej sprawie nie będę w stanie pomóc, nie posiadamy informacji na temat produktów innych firm .

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;