anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Xperia L1 lagzzz

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
orosnik
Nowicjusz

Sony Xperia L1 lagzzz

Witam

 

Jestem posiadaczem Sony Xperia L1 od tygodnia, telefon zakupiłem w Media Expert. Aktualizacja do najnowszej wersji przebiegła sprawnie i przyjemnie i na tym koniec.. Jestem zaskoczony jak telefon ma nie dopracowny system. Telefon laguje do tego stopnia że otwieranie aplikacji sms zajmuje chwilkę. Mam poukładane w katalogi aplikacje na pulpicie nie więcej niż 5 apek w jednym katalogu gdy otwieram katalog telefon potrzebuje chwili aby wgrać ikonki masakra. Proponowane przez Sony tematy/tapety również po włączeniu ekranu, widoczne jest wgrywanie tapetki. Po zresetowaniu telefonu nie słyszymy miłego dzwięku uruchamiającego się systemu, powitania tylko txt typu "Używam zamiana tekstu na mowę". Co chwilę wyskakują ustawienia Talkback co irytuje niezmiernie. 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Na tym forum nie zajmujemy się smartfonami i akcesoriami Xperia. Pomocy szukaj w dziale SonyMobile:

https://support.sonymobile.com/pl/contactUs/

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
orosnik
Nowicjusz

Zainstalowałem program i uruchomiłem napraw system instalacja przebiegła pomyślnie lagi zostaly usunięte a telefon otrzymał nowe życie. Wszystko działa tak jak powinno lagów brak.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Na tym forum nie zajmujemy się smartfonami i akcesoriami Xperia. Pomocy szukaj w dziale SonyMobile:

https://support.sonymobile.com/pl/contactUs/

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
orosnik
Nowicjusz

Zainstalowałem program i uruchomiłem napraw system instalacja przebiegła pomyślnie lagi zostaly usunięte a telefon otrzymał nowe życie. Wszystko działa tak jak powinno lagów brak.

profile.country.PL.title
orosnik
Nowicjusz

Po tygodniu użytkowania i wykonaniu powyższych czynności zauważyłem że występuje nadal jeden upierdliwy błąd mimo poprawnych ustawień ekran telefonu nie wygasza się automatycznie.