anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony z3

Kacper.ing
Nowicjusz

sony z3

Witajcoie jestem Posiadaczem Telefonu sony z3 mam pewnie proble. Otórz moja pamiec telefonu jest cakowicie zajeta a mam na niej Tylko messengera sciagnietego z googleplay i nic pozatym, Jakies wskaówki lub pomoc dotyczaca jak zmiejszyc rozmary aplikacji albo które odinstalowac, Dodam ze telefon jest nowy uzywany około 3 tygodni, jest w nim mało kontaków, wszytskie inne rzeczy takie jak muzyka czy zdj mam na

karcie pamieci. Prosze o pomoc  Screenshot_2014-11-18-16-45-05.png

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Dziwne bo wskaźnik pokazuje, że masz jeszcze dużo miejsca, a niby wolne 21,86MB z 11,57GB

Sprawdź która w zkłądce "Aplikacje", która zajmuje najwięcej i wejdź w nią. Srawdź ile zajmuje Aplikacja w urządzeniu a ile Dane w urządzeniu? Jeśli dane w urządzeniu jakiegoś programu zajmują podejrzanie dużo kliknij wyczyść dane.

Bo mam wrażenie, że jakaś aplikacja jakby nie zwolniła pamięci.

 

Pozdrawiam

Kacper.ing
Nowicjusz

Niestety Nic nie dało znowu to samo. Po raz kolejny reste Telefonu. Kupiłem karte pamieci 16 GB Moze macie jakis pomysł jak aplikacje przezucic na Karte SD? Prosze o Pomoc Albo jakies rady dotyczace Jak zmiejszyc oamiec na dowód tego dodam kolejne zdj. Screenshot_2014-12-15-13-55-45.png

Kacper.ing
Nowicjusz

a Co Do Rady Sprawdziłem i Zadna nie ma wiecej "dane w urzadzeniu" niz Rozmiar całej aplikacji ma nawet o połowe mniej lub wiecej, Jakies rady ?

moze powinienem skontaktowac sie z jakąś obsługa ? 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

witaj na screenie pokazałeś tylko część informacji są jeszcze pobrane pliki, dane w pamięci podręcznej i różne spr czy przypadkiem ta ostatnia pozycja nie zajmuje większości ja mam zainstalowane sporo aplikacji i już mam zajęte 4,12 gb w tej pozycji (telefon w uzyciu od 2 dni)

Kacper.ing
Nowicjusz

Niestety Nie mam jak udowodnic bo jestem juz po kolejnym formacie telefonu, Ale zapewniam ze miałem jedna aplikacje messenger nie podstawowa od sony i w PObrane pliki miałem Napewno mniej niz 1 Gb tak samo w danych pamiec podrecznej i różnych