anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Weryfikacja NIE JESTEM ROBOTEM

profile.country.PL.title
ANONYMUSX8
Użytkownik

Weryfikacja NIE JESTEM ROBOTEM

DO SONY

Baedzo mnie denerwuje weryfikacja nie jestem robotem.Jak zaznaczę to błąd 

JUŻ CHYBA 5RAZ MUSIAŁEM PRÓBOWAĆ ŻEBY SIĘ ZALOGOWAĆ NA KONTO

Proszę usuńcie lub naprawcie to

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Możesz dokladniej opisać na czym polega problem?

profile.country.PL.title
ANONYMUSX8
Użytkownik

Chodzi o to że coś jest nie tak bo jak potwierdzam to wystąpił błąd nwn o co chodzi

profile.country.PL.title
Maro1234
Użytkownik

Problem polega na tym (przynajmniej w moim przypadku), że przedniot, który należy zaznaczyć na jakiejś fotce (np znak drogowy) jest podzielony na kilka segmentów tej fotki - zaznaczam każdy segment, choćby tylko minimalna część tego znaku znajdowałą się w danym segmencie - i nie wiem, czy to tak ma być, bo zaznaczam "zweryfikuj" i ... bez komunikatu, że coś na poprzednim wykonane zostało niewłaściwie, pojawia się kolejne zdjęcie ze znakem drogowym, albo z pojazdami, gdzie trzeba wybrać zdjęcia, na których są tylko pojazdy osobowe, zaznaczam, klikam "zweryfikuj" i znów pojawia się kolejna seria zdjęć z koniecznośćią wyboru np witryn sklepowych. Za każdym razem zaznaczam np dwa segmenty, na których dana rzecz występuje (np zdjęcie długiej wystawy jest podzielone na dwa sąsienie segmenty...), i znowu następuje przeskok na kolejne zdjęcia, np ponownie znaków drogowych  - taka "karuzela" potrafi trwać kilka dobych minut, zanim "zaskoczy". I tak do końca nie wiem, czy wreszcie coś poprawnie wybrałem, czy też tak to ma działać (wielokrotny wybór pomimo wcześniejszych poprawnie zaznaczonych). Poza tym co do, nomen omen, zdjęć: często są bardzo niewyrażne (głównie dot. zdjęć witryn sklepowych) a poza tym zaznaczanie czegoś, co można różnie inerpretować na podstawie tych niewyraźnych zdjęć budzi poważne wątpliwości...  Mam wrażenie po iluś takich przejściach, że ktoś robi ze mnie durnia i bawi się moim kosztem, co każdorazowo skłania mnie do wypisania sie z forum.... a prznajmniej nie skłania do częstych odwiedzin z logowaniem...  Zaiste odwiedzam wiele stron wymagających potwierdzenia "nie jestem robotem - tam należy przepisać nieco skoślawiony ciąg kliku znaków (liter/cyfr) na różnokolorowym tle i po poprawnym podaniu (nie jest to trudne, a jak się pomyli to od razu jest komunikat o konieczności powtórki). W tym przypadku to totalna "sieczka" i liczę na zmianę. Pozdrawiam