anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

xperia 10 IV bootloop

profile.country.PL.title
mibincz
Nowicjusz

xperia 10 IV bootloop

Dzień dobry, otrzymałem dzisiaj Xperia-10m4 wszystko fajnie telefon uruchomiłem skonfigurowałem po aktualizacji wszystkich aplikacji i synchronizacji konta ruchomiłem telefon ponownie i pojawił się problem. Pojawia się napis Sony następnie Xperia i po chwili ekran gasnie. Po przytrzymaniu przycisku Power pojawia się menu Wyłącz, Uruchom Ponownie, zablokuj. Próby ponownego uruchomienia telefonu nic nie pomagają. Wykonałem wipe i factory reset to również nie pomogło. Skonfigurowałem telefon ponownie uruchomiłem ponownie i problem ten sam zawiesza się na napisie xperia. Chciałbym się dowiedzieć czy są już użytkownicy w/w telefonu i czy mają podobny problem jakieś pomysły jak to naprawić czy zostaje serwis nowego telefonu? 

Tagi (2)
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Zrzuciłem temat fachowcowi, może co poradzi. 

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Taka propozycja

Zainstaluj soft na kompie - Xperia Companion podepnij telefon i poszukaj funkcji napraw.

Może trzeba będzie pokombinować żeby komputer go zobaczył (moze po resecie do fabryki - nie wiem) ale to pierwszy krok i na to co mówisz to jakis bład softu z którym Xperia Companion powinien sobie poradzić.

profile.country.PL.title
mibincz
Nowicjusz

zrobiłem naprawę przez w/w program i nadal to samo.

Pisałem z sony center bo tam kupiłem mam odesłać wymienia na nowy.